Archív pre: stylus

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition – poznámky elektronicky

01. 11. 2014 o 13:26

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition - poznámky elektronicky

V dnešnej recenzii si predstavíme stylus Jot Script Evernote Edition od spoločnosti Adonit. Je to stylus s najtenším kovovým hrotom a kovovým telom, ktorý sa mi dostal do ruky. Hrot stylusu Jot Script má len 1,9 milimetra.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Delo na písanie v tablete – aplikácia Penultimate

28. 02. 2014 o 15:30

Aplikácia penultimate

Penultimate je aplikácia, ktorá spojila Evernote, stylusy Adonit a tablety. Táto premakaná aplikácia sa dá stiahnuť zdarma. Ja som ju testoval na iPade mini a myslím si, že Penultimate je rýchla a jednoduchá na dennodenné používanie.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Adonit stylus Dampening Jot Pro po zaťažkávacej skúške

24. 02. 2014 o 19:18

Adonit stylus Dampening Jot Pro, uvodný

Verte či nie, tesne pred tým, ako som dostal tento Adonit stylus Dampening Jot Pro na otestovanie, som zvažoval kúpu presne tohto dotykového pera. Preto som bol naozaj potešený, keď som sa dozvedel, že budem robiť na Adonit stylus recenziu.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Asus Taichi: sú dve obrazovky lepšie ako jedna?

Autor:
11. 02. 2013 o 10:00

Asus nespí na vavrínoch a chŕli jeden produkt s dotykovou obrazovkou za druhým. Doteraz šlo väčšinou skôr o multimediálne produkty s Androidom, avšak uvedením nového OS Windows 8, ktorý podporuje aj dotykové zariadenia prichádza na trh hneď s niekoľkými tableto-notebookmi. Asus Vivotab sme už v redakcií mali a tak som rád, že vám môžem ďalšie jedinečné zariadenie: Asus Taichi 21.   Tento maličký 11, 6 palcový ultrabook kombinuje rovnako ako […]

Čítať ďalej Komentárov: 0