Archív pre: štýlový smartfón

Veľká recenzia Lenovo Vibe X2

18. 02. 2015 o 16:38

lenovo vibe x2

Jednou z najväčších udalosti v mobilnom priemysle minulého roka, bol vstup mobilného portfólia značky Lenovo na slovenský trh. Táto značka mala bleskový nástup a po niekoľkých mesiacoch pôsobenia na  trhu dokázala priniesť hneď niekoľko zaujímavých smartfónov. Jedným z nich je aj Lenovo Vibe X2, smartfón, ktorý sa skladá z niekoľkých vrstiev. Ako obstál v testovaní a či má okrem zaujímavého vzhľadu aj čo ponúknuť, sa dočítate v našej recenzii.

Čítať ďalej Komentárov: 1

Ako fotí a natáča video Lenovo VIBE X2

08. 02. 2015 o 22:00

Ako fotí a natáča video Lenovo VIBE X2

Unboxing a video recenziu smartfónu Lenovo VIBE X2 ste si už na pda.sk mohli pozrieť v predchádzajúcich článkoch. Dnes som pre vás pripravil video s ukážkami fotografií a videa urobenými týmto štýlovým smartfónom.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Lenovo VIBE X2 – smartfón, ktorý má štýl (video recenzia)

11. 01. 2015 o 11:53

Lenovo VIBE X2 - smartfón, ktorý má štýl (video recenzia)

V decembri minulého roku som na pda.sk publikoval svoj článok Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2 – unboxing (video recenzia), kde som v krátkosti predstavil tento smartfón aj s tým čo všetko nájdete v balení. Dnes sa spolu pozrieme na hardvérové a softvérové parametre a tiež na postrehy z používania.

Čítať ďalej Komentárov: 2

Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2 – unboxing (video recenzia)

25. 12. 2014 o 19:18

Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2 - unboxing (video recenzia)

V redakcii pda.sk máme na 14 dní zapožičaný štýlový smartfón Lenovo VIBE X2, ktorý patrí spolu s VIBE Z2 a VIBE Z2 Pro medzi to najlepšie čo aktuálne Lenovo na trhu so smartfónmi ponúka. Keďže máme smartfón zapožičaný na dlhšiu dobu ako je štandard, tak na pda.sk budú 3 recenzie aj s videom.

Čítať ďalej Komentárov: 0