Archív pre: recenzie smartfonov

Recenzia: Samsung Galaxy A5

Autor:
26. 05. 2015 o 1:52

Samsung galaxy A5

V týchto dňoch som mal možnosť trocha dlhšie testovať smartphone spoločnosti Samsung, Samsung Galaxy A5, a tak sa teraz naň môžeme pozrieť trocha lepšie. Poďme teda na to.

Čítať ďalej Komentárov: 0

LG G Flex 2 – Recenzia

25. 05. 2015 o 8:53

LG G Flex 2

V dnešnej recenzii si predstavíme mobilný telefón značky LG, konkrétne model G FLex 2. Tento telefón nám spoločnosť LG predstavila na veľtrhu CES 2015 v Las Vegas. Jedná sa už o druhú generáciu tohto  telefónu so zakriveným displejom.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Veľká recenzia Lenovo Vibe X2

18. 02. 2015 o 16:38

lenovo vibe x2

Jednou z najväčších udalosti v mobilnom priemysle minulého roka, bol vstup mobilného portfólia značky Lenovo na slovenský trh. Táto značka mala bleskový nástup a po niekoľkých mesiacoch pôsobenia na  trhu dokázala priniesť hneď niekoľko zaujímavých smartfónov. Jedným z nich je aj Lenovo Vibe X2, smartfón, ktorý sa skladá z niekoľkých vrstiev. Ako obstál v testovaní a či má okrem zaujímavého vzhľadu aj čo ponúknuť, sa dočítate v našej recenzii.

Čítať ďalej Komentárov: 1

Zmena obsahovej štruktúry pda.sk. Nový internetový obchod eshop.pda.sk

28. 01. 2014 o 12:54

eshop.pda.sk | príslušenstvo olloclip, adonit

Informačno-technololický portál pda.sk dnešným dňom mení svoju obsahovú štruktúru. Do dnes sme Vám prinášali hlavne recenzie a video recenzie prenosných zariadení smartfónov, tabletov, netbookov, notebookov a tiež bleskovky, rýchle správy zo sveta technológií. Recenzie a video recenzie o príslušenstve k týmto zariadeniam a tiež o aplikáciách sme písali len zriedka.

Čítať ďalej Komentárov: 0