Archív pre: Google Play

Google navyšuje veľkosť Android aplikácií na 100MB

Autor:
05. 10. 2015 o 10:17

Google

Celkom zaujímavá správa sa dnes zjavila na serveri Venture Beat. Táto správa je dôležitá hlavne pre Android vývojárov, ktorý publikujú svoje aplikácie  na Google Play.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Telekom prináša mobilnú diagnostickú aplikáciu MobileScan

Autor:
29. 07. 2015 o 22:57

Telekom

Telekom prináša novú možnosť ako otestovať svoj smartfón a uvádza novú diagnostickú aplikáciu v slovenskom jazyku pre smartfóny s operačným systémom Android.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Google vymazal cez 60 000 aplikácií z obchodu Play

11. 04. 2013 o 8:23

Google Play

Asi najviac kritizovaná záležitosť Google Play, čo je on-line prístup k aplikáciám a multimédiám pre systém Android, je jej bezpečnosť. Na rozdiel od App Store od Apple nemá obchod Play moc bezpečnostných prvkov, no napriek tomu samotný Google preukazuje, že sa o svoje aplikácie stará. Dôkazom je celkovo 60 000 zmazaných programov v poslednom čase a to práve z dôvodu, že porušovali pravidlá nahrávania do Play obchodu. Celkový počet programov […]

Čítať ďalej Komentárov: 0

Google Play prejde na novú verziu 4

21. 03. 2013 o 16:32

Google Play

Google pripravuje novú podobu svojho Google Play storu. Prechod na štvrtú verziu  prinesie najmä zmenu vzhľadu, ktorá sa odzrkadlí najmä v lepšej prehľadnosti ponuky a tiež zoznamu stiahnutých aplikácií. Google sa tiež sústredí na lepšie komunikovanie a reklamu pre doporučované programy. Jedinou otvorenou otázkou ostáva, kedy sa Google Play dočkáme. Špekuluje sa totiž, že to bude s príchodom Androidu 5.

Čítať ďalej Komentárov: 0