Archív pre: Galaxy S4

Samsung predstavuje Black Edition pre GALAXY S4 a GALAXY S4 mini

Autor:
12. 02. 2014 o 15:03

Samsung GALAXY S4 Black Edition

Čierny prémiový dizajn ešte viac zatraktívni najpredávanejší rad inteligentných telefónov Samsung GALAXY S4. Novinkou sú tiež špeciálne tapety, zvonenia a kompletná sada čiernych doplnkov.

Čítať ďalej Komentárov: 0

HTC One a Galaxy S4 v Google verzii už majú Android 4.4 k dispozícii

26. 11. 2013 o 17:14

Google smartphone

Ako sme už naznačili, Google konečne uvoľnil čistú verziu svojho najnovšieho systému Android 4.4 KitKat pre dva modely, ktoré práve s čistým Androidom prišli na trh. Ide o model HTC One a Galaxy S4, ktorých majitelia už môžu aktualizáciu sťahovať. Verzie predávané cez operátorov, resp. cez voľný predaj, avšak mimo Google si budú musieť ešte pár týždňov počkať.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Samsung Galaxy S4 sa dočkal Androidu 4.3. Oficiálne

21. 10. 2013 o 21:01

Samsung Galaxy S4

Po prvých neoficiálnych pokusoch priniesť na model Galaxy S4 najnovší systém Android 4.3 sa konečne rozhýbal aj samotný Samsung. Konečne si juhokórejský majstri uvedomili, že vlajková loď bez najvyššej verzie systému vyznieva v boji s konkurenciou minimálne zvláštne a výsledkom je oficiálna podpora a sprístupnenie pre systém Android 4.3. Aktualizácia systému je uvoľňovaná postupne a šírená je cez OTA (vzduchom).

Čítať ďalej Komentárov: 0

Android 4.3 pre Galaxy S4 je vonku. Žiaľ, zatiaľ neoficiálne

03. 10. 2013 o 7:24

Samsung Galaxy S4

Oficiálne sa dočká Samsung Galaxy S4, súčasná vlajková loď od juhokórejcov aktualizácie na zatiaľ najnovší Android 4.3 až začiatkom novembra. No napriek tomu, jeho neoficiálna verzia unikla a je možné sí ju nainštalovať už dnes. Samotná nová ROM je podľa odozvy prvých ľudí, ktorí ju testujú rýchla a stabilná. Stiahnuť sa dá priamo zo servera Sammobile.com. zdroj: sammobile.com

Čítať ďalej Komentárov: 0

Samsung obliekol Galaxy S4 do zlatej

27. 09. 2013 o 11:10

Galaxy S4 gold

Samsung zrejme po vzore svojho najväčšieho konkurenta obliekol poslednú generáciu Galaxy S4 do zlatej farby. Nový model sa však neobjavil v ponuke v Európe, ale mal by zamierť na trhy v Saudskej Arábii. Cenovku nevieme, avšak bude sa jednať o rovnaký plastový model, iba oblečený v zlatom kabáte. Okrem zlatej bude k dispozícii aj ružová farba. Odhadujeme, že pôjde o limitovanú edíciu, čo sa prejaví aj na cenovke.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Galaxy S4 hlási dostupnosť novej aktualizácie. V redakcii ju už testujeme

02. 07. 2013 o 19:17

Samsung Galaxy S4 (zdroj:www.iblive.in.com)

Pre Samsung Galaxy S4 je od dnes dostupná aktualizácia systému. My máme vďaka redakčnému modelu možnosť nový systém, resp. jeho aktualizáciu hneď vyskúšať. Samsung hovorí, že sa podarilo odstrániť veľa bugov a to najpodstatnejšie, konečne sa budú dať inštalovať aplikácie na microSD kartu. Aktualizáciu vám telefón ponúkne sám a inštalácia u nás prebehla bez problémov.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Samsungu sa darí. Jeho Galaxy S4 je najlepšie predávaným modelom v hostórii

23. 05. 2013 o 17:56

Galaxy S4

Samsungu dnes rozhodne treba gratulovať. Podarilo sa mu predať a pokoriť hranicu desať miliónov kusov svojej vlajkovej lode, modelu Galaxy S4. Okrem tejto správy výrobca uviedol, že už čoskoro sa na trh dostane nová farebná dvojica, konkrétne budeme mať na výber modrú a béžovú farbu, ktoré doplnia biely a čierny variant, ktorý sa dá už dnes zakúpiť.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Telekom od dnes ponúka Samsung Galaxy S4. Vieme za koľko

Autor:
30. 04. 2013 o 12:51

Samsung Galaxy S4 (zdroj:www.mashable.com)

Ako posledný z trojice našich operátorov zaradil dnes Telekom do predaja najnovší vlajkový model od kórejského Samsungu, Galaxy S4 Samsung Galaxy S4 ponúka 5 palcový FullHD SuperAMOLED displej s rozlíšením 1920 x 1080 bodov. Fotografie a FullHD videá vyhotovuje 13 megapixelovým fotoaparátom.  Z vnútorných parametrov ešte spomeniem štvorjadrový procesor s taktom 1,9 GHz na každom jadre či 2 GB RAM pamäť. Vo vnútri opäť nájdeme Android 4.2.2 Jelly Bean a […]

Čítať ďalej Komentárov: 0

Samsung je zavalený objednávkami nového Galaxy S4

11. 04. 2013 o 8:13

Galaxy S 4

Samsung má problém, ktorý by mu síce mohli ostatní konkurenti závidieť, no pre juhokórejského výrobcu je momentálne ťažké naplniť veľký počet objednávok na najnovší Galaxy S 4. Realita prekonala dokonca očakávania Samsungu a je znakom toho, že séria Galaxy sa teší obrovskej popularite. Teraz sa čaká, ako na toto bude reagovať najväčší konkurent, a to Apple so svojím iPhonom. To by sa malo udiať už v júni.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Samsung sa chváli- náš Galaxy S4 je dvakrát výkonnejší ako iPhone 5

20. 03. 2013 o 17:19

Galaxy S4 test

Prvé testy, ktoré mapujú súčasné top modely jednotlivých výrobcov na seba nenechali dlho čakať a to vrátane komentárov, ktoré na to nadväzujú. Asi najviac je pozorovaný súboj odvekých rivalov, Samsungu a iPhonu. Nový Galaxy S4 však podľa prvých výsledkov nechal piatu generáciu jablčného telefónu za sebou, keď ponúka štatisticky až dvakrát viac výkonu než je tomu pri iPhone 5. Najviac sa k výkonu nedávno uvedeného Galaxy S4 priblížil iba HTC […]

Čítať ďalej Komentárov: 0