Archív pre: Facebook

Facebook rozšíri tlačidlo Like o Emoji ikony

Autor:
09. 10. 2015 o 23:59

Facebook dislike

Na serveri TechCrunch sa dnes objavila celkom zaujímavá správa, týkajúca sa sociálnej siete Facebook, a pripravovaného Dislike tlačidla. Facebook nakoniec situáciu vyriešil celkom zaujímavo. Nepridáva žiadne Disllike tlačidlo, ale skôr rozširuje možnosti tlačidla Like. A ako ?

Čítať ďalej Komentárov: 0

Facebook umožní prehrávanie 360 stupňových videí v newsfeede

Autor:
24. 09. 2015 o 23:48

Facebook dislike

Hitom posledných dní sú zdása 360 stupňové videá, aj keď osobne celkom nechápem ich účel a celkový prínos pre divákov. Ale čo už. Sú tu a podporuje ich napríklad pokiaľ viem aj YouTube.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Pridá Facebook tlačidlo Dislike?

Autor:
20. 09. 2015 o 17:47

Facebook dislike

Priatelia, dejú sa to v tom Facebooku veci, a to veci celkom zaujímavé, a prínosné pre nás užívateľov. Spravodajské server dnes totiž obletela celkom zaujímavá správa. A síce, že Facebook plánuje pridať k Like tlačidlu, aj tlačidlo Dislike. Teda po slovensky Nepáči sa mi to.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Microsoft dnes uviedol do života Windows 10

Autor:
29. 07. 2015 o 22:08

windows 10

Tak priatelia práve dnes je pre IT a pre spoločnosť Microsoft deň D, keď uvádza do života nový operačný systém Windows 10. Je to vôbec poprvé, keď Microsoft ponúka svoj OS ako free upgrade, počas prvého roka od vydania pre Windows 7 Windows 8 a 8.1 samozrejme pre legálne licencie.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Aplikáciu Messenger môžete teraz používať i bez účtu na Facebooku

Autor:
17. 07. 2015 o 23:45

Aplikáciu Messenger vytvoril Facebook preto, aby sa ľudia mohli vzájomne ľahko spojiť, písať si a pobaviť sa so svojimi kamarátmi a známymi. Pokiaľ žijete na Slovensku či v Českej republike, máte odteraz novú možnosť, ako sa prihlásiť do Messengera bez nutnosti mať profil na Facebooku.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Aplikácia Facebook moments bude vďaka regulátorom dostupná zatiaľ len v USA

Autor:
22. 06. 2015 o 2:20

Facebook dislike

Spoločnosť Facebook pred časom vyvinula aplikáciu Facebook Moments, ktorá však bdue zase dostupná len na území USA. A aký je dôvod? Dôvodom sú regulácie našej úžasnej EU vďaka ktorým prichádzame aj o niektoré možnosti Facebooku.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Videohovory pre Facebook Messenger sú od dnes dostupné celosvetovo

22. 05. 2015 o 1:28

Facebook Logo

Keď Facebook pred mesiacom pridal možnosť videohovorov do svojej mobilnej aplikácie Messenger, jej používanie bolo obmedzené len na niekoľko vybraných krajín.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Na Windows Phone vychádza Facebook BETA s novými funkciami

29. 11. 2013 o 12:49

Facebook_WP

Celkom zaujímavá situácia okolo aplikácií pre Facebook sa odohráva v oblasti systému Windows Phone. Ak by ste totiž navštívili oficiálny Windows Phone store, tak nájdete hneď dve aplikácie pre Facebook, obe oficiálne od Microsoftu. Rozdiel je však v tom, že jedna má označenie BETA a jej výhoda je v tom, že ponúka nové funkcie, ktoré sa testujú v systéme Windows Phone. A práve včera sa beta verzia dočkala aktualizácie a […]

Čítať ďalej Komentárov: 0

Facebook vydáva nového klienta pre Windows Phone 8 telefóny

02. 07. 2013 o 19:21

Facebook Windows Phone

Facebook 5.0 je od včera konečne realitou a všetci fanúšikovia tohto systému čakali na nového klienta skutočne už dlho. Úplne nové rozhranie, presun medzi ponukou v menu alebo možnosť nahrávania fotografií vo vysokom rozlíšení by sme mohli zaradiť medzi najväčšie novinky. Aplikáciu môžete sťahovať z Windows Phone Storu, samozrejme zdarma.

Čítať ďalej Komentárov: 0

HTC First- bude aj model bez Facebooku

08. 04. 2013 o 5:05

HTC First

HTC First je model, ktorý je primárne postavený na komunikáciu cez Facebook účet. Aby však mnohí záujemcovi, ktorí nemôžu alebo nechcú používať vo svojom telefóne Facebook neboli ochudobnení, je tu pre nich variant bez tejto nadstavby. HTC First len so samotným Sense ponúkne 4,3″ displej (1280 x 720 pixlov) poháňaný procesorom Snapdragon 400 taktovaný na frekvenciu 1,2 GHz. K tomu sa samozrejme pridá systém Android 4.2.2 a už spomínaná nadstavba […]

Čítať ďalej Komentárov: 0