Archív pre: Evernote

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition – poznámky elektronicky

01. 11. 2014 o 13:26

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition - poznámky elektronicky

V dnešnej recenzii si predstavíme stylus Jot Script Evernote Edition od spoločnosti Adonit. Je to stylus s najtenším kovovým hrotom a kovovým telom, ktorý sa mi dostal do ruky. Hrot stylusu Jot Script má len 1,9 milimetra.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Delo na písanie v tablete – aplikácia Penultimate

28. 02. 2014 o 15:30

Aplikácia penultimate

Penultimate je aplikácia, ktorá spojila Evernote, stylusy Adonit a tablety. Táto premakaná aplikácia sa dá stiahnuť zdarma. Ja som ju testoval na iPade mini a myslím si, že Penultimate je rýchla a jednoduchá na dennodenné používanie.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Nový Evernote pre iOS a Mac prináša konečne notifikácie

23. 05. 2013 o 17:50

Evernote

Evernote, jedna najlepšia a najpoužívanejšia aplikácia v mojom iPade sa konečne dočkala aktualizácie pre iOS (rovnako aj pre Mac OS), ktorá prináša konečne notifikácie projektov a udalostí. Na výber máte buď zadanie notifikácie v samotnej aplikácii alebo e-mailom. Mne osobne v niektorých projektoch vyhovuje notifikácia e-mailom, pretože vďaka Push hláseniam to mám stále na očiach a viem ďalej posúvať tieto správy.

Čítať ďalej Komentárov: 0

Evernote prináša veľký update pre Windows Phone

29. 03. 2013 o 8:17

Evernote Windows Phone

Aplikácia, ktorú na svojom HTC 8S používam dennodenne sa konečne dočkala aktualizácie. Evernote prichádza s novou verziou pre Windows Phone systém a konečne sa zmenil celkový vzhľad a tiež ovládanie. Aplikáciu v novom kabáte mám na obrazovke iba pár hodín, tak zatiaľ skôr testujem čo všetko sa zmenilo. Rozhodne však musíme pochváliť, že po spustení je hneď k dispozícii základná obrazovka, z ktorej hneď viete pohodlne zadávať nové udalosti a […]

Čítať ďalej Komentárov: 0