Tvrdené sklá na telefónoch majú svoje opodstatnenie!

Autor:
14. 05. 2019 o 16:32
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Vybavte displej svojho zariadenia kvalitnou ochranou a zabezpečte citlivej ploche vášho mobilu ochranu v podobe účinného tvrdeného skla.

Displej je totiž jednou z najdôležitejších, na poškodenie najnáchylnejších a na opravy najnákladnejších súčastí moderných mobilných telefónov, tabletov a chytrých hodiniek. Vďaka kvalitnej ochrane displeja tvrdeným sklom alebo fóliou si ušetríte veľa starostí aj nákladov za prípadnú opravu poškodeného displeja.

V ponuke nájdete spoľahlivé, maximálne kvalitné a overené ochranné tvrdené sklá. Vyberte si produkt presne pre váš model mobilného zariadenia, nájdete tam kúsky, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Tvrdené sklá na telefónoch majú svoje opodstatnenie!
Tvrdené sklá na telefónoch majú svoje opodstatnenie!

Predĺžte svojmu smartfónu životnosť, stavte na tvrdené sklo!

Ak hľadáte spoľahlivú ochranu displeja, vyberte si ochranné tvrdené sklo. Prečo? Tento prostriedok na ochranu displeja je aktuálne tým najvyspelejším a najspoľahlivejším riešením.

Hlavnou úlohou tvrdeného skla je ochrana displeja zariadenia pred mnohými nástrahami každodenného používania. Konkrétne: ochrana pred prasknutím, poškriabaním, prachom a nečistotami, je pre tvrdené sklo hračkou. Medzi ďalšie vlastnosti vyspelých ochranných skiel patrí napríklad aj tá, že pomáha udržiavať displej čistý a bez šmúh. Alebo čiastočné filtrovanie škodlivého žiarenia, ktoré napomáha k ochrane vášho zraku. To sú však už „nadštandardné“ vlastnosti, ktorými disponujú najmä drahšie typy skiel.

Prečo je sklo účinnejšie ako fólia na displej?

Oproti obyčajným fóliám poskytujú tvrdené sklá mnohonásobne lepšiu ochranu a to najmä pred prasknutím displeja následkom pádu. Ich aplikácia je oveľa jednoduchšia, „lepia“ sa bez nepekných bubliniek, majú veľmi dlhú životnosť a investícia do nich sa často oplatí oveľa viac ako investovanie do fólií.

Máte už na displeji existujúce škrabance? Nezúfajte, sklo ich účinne zakryje a displej tak bude opäť vyzerať ako nový. Sklo by na vašom smartfóne v dnešnej dobe jednoducho nemalo chýbať. Tvrdeným sklom chránite svoju investíciu do chytrého zariadenia, displej vášho mobilu bude aj po dlhom používaní vyzerať stále ako nový a hodnota zariadenia môže byť vyššia, ak sa ho po rokoch rozhodnete predať. Sklá na displej sú pre rôzne značky inteligentných zariadení, vždy sú špeciálne vyrobené pre konkrétne modely telefónov. Prečo je tento detail taký dôležitý? Aby sklo plnilo dokonale svoju funkciu, nutnosťou je presné tvarovanie a výrezy.

Tvrdené sklá na telefónoch majú svoje opodstatnenie!
Tvrdené sklá na telefónoch majú svoje opodstatnenie!

Alternatíva? Kvalitné ochranné fólie sú lacnejším dočasným riešením

V ponuke nájdete ako alternatívnu ochranu k tvrdeným sklám kvalitné ochranné fólie. Moderné ochranné fólie sú presne tvarované pre konkrétne zariadenie, majú zodpovedajúce výrezy a poskytujú dobrú ochranu displeja s jeho výborným pokrytím bez negatívnych vplyvov na kvalitu zobrazenia.

Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk
Tvrdené sklá na telefónoch majú svoje opodstatnenie!