Mobilná aplikácia by square

Autor:
06. 07. 2018 o 13:15
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

V dnešnej dobe, kedy každý chce mať všetko rýchlo a bez čakania je na trhu nová mobilná aplikácia. QR kód v aplikácií vám zaručí rýchly presun financií z účtu na účet. Nemusíte sa hneď báť. Peniaze si od svojho dlžníka budete môcť poslať aj bez služby Viamo, len pomocou aplikácie by square.

Čo je to QR kód?

QR kód je dvojrozmerný čiarový kód, ktorý bol vyvinutý v Japonsku už v roku 1994. „QR“ znamená Quick response, teda ide o rýchle dekódovanie.

Aplikácia by square

Aplikácia by square pre Vás vytvorí QR kód s platobnými údajmi. Napríklad idete von s priateľmi a jeden z vašich priateľov si zabudne doma peňaženku. Samozrejme ako dobrý kamarát ho pozvete so slovami, že vám to neskôr vráti. Stretnete sa vonku o pár dní.

Priateľ už má síce peňaženku ale nemá v nej hotovosť a ani sa na okolí žiaden nenachádza. To nie je žiaden problém. V mobile budete mať stiahnutú aplikáciu by square. Následne si do nej vložíte svoj IBAN. Keď si budete chcieť od kamaráta vypýtať zadáte jednoducho do aplikácie sumu, ktorú Vám je dlžný a qr kód generátor vygeneruje samotný kód.

Kamarát, ktorý vám dlžil peniaze si qr kód naskenuje v aplikácií svojej banky a pošle peniaze bez toho aby niečo vypisoval a viac krát kontroloval, či zadal číslo účtu správne. Nebojte sa rovnako aj bez kamarátovej prítomnosti môžete ľahko dostať peniaze od dlžníka. Stačí ak mu vygenerovaný qr kód pošlete do emailu.

Zaplatíte jednoducho aj faktúru

Druhá vec, ktorú mobilná aplikácia by square dokáže, je skenovanie fakturačných QR kódov. Aplikácia bude môcť načítavať QR kódy PAY by squareINVOICE by square. Tam sa nachádzajú všetky potrebné informácie na zaúčtovanie. Dokáže naimportovať faktúry do účtovných softvérov bez toho aby ste museli ručne všetko prepisovať. Je to jednoduché a uľahčí Vám to život a prácu.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Mobilná aplikácia by square