10 appiek, ktoré zjednodušia a spríjemnia cestovanie po USA

Autor:
22. 06. 2018 o 16:34
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Letenky kúpené, itinerár napísaný, povolenie Esta zabezpečené? Ak sa chystáte do USA, určite vám odporúčame nasledovné mobilné aplikácie, ktoré cestu nielen zjednodušia či spríjemnia, ale ponúknu aj rôzne nápady čo kde vidieť a zažiť. Poďte sa s nami na ne pozrieť.

Tripadvisor

Patrí medzi najobľúbenejšie cestovateľské aplikácie. Nájdete tam informácie o letenkách, hoteloch a dokonca si môžete cez ňu naplánovať celú svoju cestu. Nechýbajú ani informácie kde sa dobre najesť, čo v danej destinácii navštíviť a recenzie od užívateľov tejto apky. Fotky sú taktiež reálne, neskreslené, keďže ich tam pridávajú užívatelia.

All Trials

Obľúbia si ju najmä milovníci prírody a tí čo radi spoznávajú krajinu po svojich vlastných. Vyberiete si len miesto a aplikácia vám ponúkne množstvo cestičiek a nielen v divokej prírode, ale aj v mestách. Nájdete tu aj mnoho skvelých rád a informácii o danej lokalite. Aplikácia je bohatou databázou horských trás pre zarytých turistov.

Converter Plus

Cestovanie do USA určite spojte s touto appkou. Táto aplikácia vám prekonvertuje nielen menu, a teda v tomto prípade Doláre na Eurá, ale aj stupne Cel­sia na Fah­ren­he­ity či kilá na po­undy. Určite sa vám zíde.

Expedia

Okrem množstva ponúk na dovolenky, tu nájdete aj rôzne zľavy, možnosť objednania si prenájom vozidla a informácie o cestovaní a aktivitách v danej lokalite. Expedia sa radi medzi aplikácie s veľkou obľúbenosťou.

GasBuddy

GasBuddy je doslova kamarát na tankovanie. Najmä v USA je táto apka veľmi využívaná. Množstvo ľudí do USA cestuje v úmysle precestovať Ameriku autom a zažiť tak skvelý road trip. GasBuddy poradí, kde najbližšie sa dá natankovať a dokonca kde to je aj lacnejšie.

Airbnb

Airbnb je naozaj známá na celom svete. Ide o ubytovanie, ktoré ponúkajú domáci ľudia cestovateľom. Vy si môžete vybrať medzi zdieľanými domácnosťami, súkromnou izbou a aj dokonca celým bytom. Výhodou sú prijateľné ceny a pohostinnosť domácich. Okrem toho si môžete objednať aj zážitok a to napr. varenie s domácimi, fotografovanie, ukážka mesta a pod.

Roadtrippers

Roadtrippers je skvelý plánovač výletov. Treba len zadať odkiaľ budete vyrážať, kam chcete prísť a aké sú vaše záľuby.

Citymapper

Cestujte v cudzom meste mestskou dopravou ako domáci. S touto apkou sa už nebudete musieť krkolomne pýtať kde a na aký autobus treba nastúpiť. Aplikácia ponúka informáciu o dopravnej štruktúre lokality, ktorú ste si zvolili, informácie o odchodoch, prestupoch prípadných meškaniach.

OpenTable

Pri cestovaní človek veľmi rýchlo vyhladne. OpenTable pomôže nájsť reštaurácie, ktoré budú spĺňať vami zadané požiadavky. K dispozícii sú otváracie hodiny, recenzie a je možné urobiť aj rezerváciu.

Happy Cow

Ak ste vegán alebo vegetárian, táto apka je pre vás ušitá na mieru. Tu nájdete širokú škálu reštaurácii, ktoré servírujú vegetariánske alebo vegánske pokrmy.

Moderné technológie súčasnosti nám naozaj uľahčujú život a preto si zjednodušte aj cestovanie. Pri ceste do USA nezabúdajte na cestovné povolenie ESTA viza.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
10 appiek, ktoré zjednodušia a spríjemnia cestovanie po USA