Potrebuje vaše milované auto opravu, ale ste stále na cestách a nemáte čas? Stiahnite si aplikáciu AutoDoc

26. 09. 2017 o 13:55
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Potrebuje vaše milované auto opravu, ale ste stále na cestách a nemáte čas pozrieť si vo vašom počítači, kde sa predávajú kvalitné autodiely? Žiadny problém. Všetko potrebné nájdete aj vo vašom smartfóne.

Prehľadný systém vyhľadávania, úžasný výber v obrovskom katalógu súčiastok so všetkými dostupnými komponentmi, a tiež kompetentný podporný tím, ktorý vám pomôže vybrať si ideálne autodiely – to všetko čaká len na vás v prehľadnej aplikácii AutoDoc.

Túto aplikáciu si môžete pohodlne stiahnuť do vášho smartfónu! Je len na vás, či si ju stiahnete z App Store alebo Google Play. V každom prípade sa pomocou tejto aplikácie dostanete ku kvalitným a cenovo dostupným komponentom pre vaše auto.

Prehľadná a dokonale skonštruovaná aplikácia AutoDoc vám ponúka široký výber rôznych ľahko dostupných náhradných dielov, a tiež mnoho spôsobov, ako vyhľadať potrebné súčiastky pomocou kódu produktu, obrázky a popisy produktov a komponentov, a tiež viac ako 15 spôsobov platby.

Okrem toho sme pre vás vytvorili asistenčnú službu, takže všetky potrebné súčiastky si môžete pohodlne objednať aj prostredníctvom telefónu alebo – ešte lepšie – cez online chat. Ak sa v ponuke objavia súčiastky, ktoré si budete chcieť v určitých časových intervaloch objednávať pravidelne, môžete si ich uložiť do zoznamu želaní alebo si ich vyhľadať v histórií objednávok.

Nezáleží na tom, či si potrebujete kúpiť náhradné diely pre európske, americké, japonské alebo kórejské auto – aplikácia od AutoDoc vám umožní prezrieť si viac ako milión komponentov najvyššej kvality za dostupné ceny, ktoré sú určené pre viac ako 5 900 modelov áut a pre viac ako 45 značiek áut.

Ako môžete vidieť, už nemusíte hľadať náhradné diely na rôznych miestach a objednávať si ich z rôznych online obchodov – všetko, čo potrebujete pre opravu vášho auta, vám ponúkame v aplikácii AutoDoc. Mimochodom, prvým 10 000 odberateľom poskytneme 10% zľavu. Bezpečnosť musí byť na prvom mieste! Opravte si auto čo najrýchlejšie pomocou najkvalitnejších komponentov, na ktoré sa budete vždy môcť spoľahnúť!

AUTODOC ONLINE DIELŇA – „UROB SI SÁM“ AUTOOPRAVOVŇA.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Aplikácie | Značky , .
aplikácia autodocc