Nová rozkladacia QWERTY klávesnica z hliníka pre smartfóny a tablety

Autor:
09. 05. 2016 o 23:18

Pre všetkých, ktorí radi cestujú a popritom potrebujú písať texty, je určená nová rozkladacia bluetooth klávesnica s kvalitným spracovaním. Nová rozkladacia klávesnica je kompatibilná s takmer všetkými bežnými tabletmi a smartfónmi.

Klávesnica Beik je horúcou novinkou na slovenskom trhu a prináša celkom jedinečné riešenie, ako si prakticky kdekoľvek zabezpečiť pohodlie pri písaní.

Jej hlavnou výhodou je kvalitná hliníková konštrukcia, kompaktné rozmery a dlhá výdrž batérie – až 80 hodín písania na jedno nabitie.

fotka 5

Novú rozkladaciu klávesnicu spárujete cez Bluetooth prakticky s akýmkoľvek tabletom a smartfónom – vhodná je pre zariadenia s operačným systémom Windows, iOS aj Android. Samotné rozloženie klávesnice a spárovanie s tabletom či smartfónom je otázkou len niekoľkých desiatok sekúnd.

O tom, že sa túto klávesnicu oplatí zobrať kamkoľvek na cesty vás presvedčia aj jej rozmery, ktoré predstavujú len 145 × 92 mm. Zároveň je aj veľmi ľahká, jej hmotnosť je iba 183 gramov a v taške ju prakticky vôbec neucítite.

Klávesnica je navyše dodávaná s kvalitným koženým puzdrom, ktoré ju chráni a poslúži aj ako stojan pre váš smartfón či tablet. Rozkladacia bluetooth klávesnica sa nabíja pomocou priloženého microUSB káblika.

klavesnica2

Hlavné výhody rozkladacej bluetooth klávesnice Beik:

– Kvalitná hliníková konštrukcia
– Rozloženie a spárovanie už za niekoľko desiatok sekúnd
– Kompatibilita s iOS, Windows a Android zariadeniami
– Rozmery len 145×92 mm
– Hmotnosť len 183 gramov
– Výdrž až 80 hodín písania na jedno nabitie

Túto praktickú novinku, ktorá vám maximálne uľahčí písanie na smartfóne či tablete, nájdete v ponuke e-shopu TabletStore.sk

Investičné striebro - zlatestriebro.sk