Chcete si vyskúšať fotenie s profesionálnou technikou? Využite požičovňu!

Autor:
28. 04. 2016 o 13:36
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Profesionálna technika pre fotografov má množstvo prevedení. Na trhu sú dostupné desiatky či až stovky najrozmanitejších digitálnych zrkadloviek a o objektívoch s rozličnými optickými vlastnosťami ani nehovoriac.

Aj preto môže byť veľmi zložité vybrať si na prvý pokus zariadenie, ktoré vám bude pri fotení čo najviac vyhovovať.

Ak sa chcete posunúť od amatérskeho fotenia viac smerom k profesionálnemu, je vhodné si najskôr vyskúšať prácu s technikou pre profíkov. A to môžete práve vďaka požičovni fotoaparátov, kde nájdete rôzne druhy zrkadloviek a objektívov.

Predajňa foto a video techniky AQT v Bratislave vám ponúka možnosť využitia zariadení z jej požičovne, ktorá je pre všetkých záujemcov otvorená počas celého pracovného týždňa. Nájdete v nej profesionálne zrkadlovky Canon a rovnako aj objektívy Canon s rôznymi ohniskovými vzdialenosťami, či dokonca Cinema systémy.

  • V požičovni sú dostupné aj nasledujúce profesionálne modely zrkadloviek Canon

Medzi najpopulárnejšie profesionálne zrkadlovky súčasnosti patrí napríklad model Canon EOS 7D. Ten je v kombinácií s vhodným objektívom ideálny ako na fotenie v interiéri, tak aj v exteriéri.

Základnými vlastnosťami tejto zrkadlovky je rýchle automatické zaostrovanie so 65 bodmi, 150 000 pixelový merací snímač20,2 MPix CMOS snímač s citlivosťou ISO v intervale 100 – 16 000, vďaka čomu dokážete zostrojiť kvalitné zábery v takmer akýchkoľvek svetelných podmienkach.

Canon EOS 7D podporuje aj tvorbu videa v kvalite Full HD. V prípade, že máte vyššie nároky alebo chcete pracovať s ešte profesionálnejším zariadením, vyskúšať môžete napríklad digitálnu zrkadlovku Canon EOS 5D. Oba modely sú dostupné v požičovni fotoaparátov AQT už od ceny 13 EUR na deň.

Požičovňa fotoaparátov AQT vám umožňuje používať jednotlivé zariadenia v ateliéroch v interiéri, no zároveň aj na fotenie v exteriéroch. Využiť môžete tiež prenájom profesionálneho fotografického štúdia, ktoré je otvorené 7 dní v týždni.

Viac informácií o cenách zapožičania jednotlivej profesionálnej techniky pre fotografov a ďalších podmienkach sa dozviete na internetovej stránke spoločnosti AQT.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Napísal

Zaradené v Foto a video | Značky , , .
požičovňa fotoaparátov