Orange otvoril novú inšpiratívnu predajňu na Slovensku

Autor:
23. 03. 2016 o 0:13
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Komunikačné potreby zákazníkov v súčasnosti už nie sú len o telefonovaní či pripojení na internet. Orange dnes predstavil nový koncept svojich predajní, ktorým reaguje na nové komunikačné potreby Slovákov a ktorými zvyšuje komfort pre svojich zákazníkov.

Prvú z nich otvoril v nákupnom centre Aupark Bratislava. Predajňa ich inšpiruje k novým zážitkom a prinesie úplne novú skúsenosť na predajnom mieste. Je to prvý krok v evolúcii Orangeu k poskytovateľovi digitálnych služieb, ktoré umožňujú ľuďom spojiť sa so všetkým, na čom im v živote záleží.

Kompletne nový dizajn, pohodlie, inšpirácia, individuálny prístup a moderné technológie sú základom nového interaktívneho obchodu, ktorý dnes Orange predstavil verejnosti. Pri jeho tvorbe sa inšpiroval samotnými zákazníkmi, ktorých potreby sú v dnešnej digitálnej dobe podstatne širšie ako len telekomunikačné.

„Koncept novej predajne vychádza z potrieb a očakávaní našich zákazníkov. Sústredíme sa na dôležité oblasti ich života, v ktorých im chceme byť spoľahlivým partnerom. Ponúkame inšpiráciu k novým riešeniam a zjednodušíme ich rozhodovanie o službách, ktoré im umožnia byť v kontakte s tým, čo je pre nich dôležité,“

povedal generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko Pavol Lančarič.

Digitalizácia zjednodušuje život zákazníkov

Digitalizácia zjednoduší život zákazníkov od prvého momentu, ešte pred tým, ako predajňu navštívia. Objednať sa totiž budú môcť na presne dohodnutý  čas, a to jednoducho, prostredníctvom stránky www.orange.sk/smartstore a v budúcnosti aj cez mobilnú aplikáciu.

Digitalizácia šetrí čas zákazníkov aj tým, že na aktuálne poradové číslo ich upozorní SMS správou. Novinkou je tiež nová digitálna pomôcka, ktorá urýchli vybavenie zákazníkov a skráti čakacie doby. Vďaka nej bude personál predajne vedieť zákazníkom poradiť a vybaviť väčšinu požiadaviek ešte skôr, než sa dostanú k samotnému predajcovi.

Bezpečnosť zákazníkov zvýšia nové elektronické čítačky identifikačných údajov. Digitalizáciou chce Orange pokračovať taktiež v ďalšom znižovaní papierovej agendy na predajniach zvýšením možností digitálneho podpisovania dokumentov.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Napísal

Zaradené v Bleskovky | Značky , .
orange