Adapter Nifty MiniDrive – väčšie úložisko na MacBook Pro (video recenzia)

04. 02. 2016 o 19:39
Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk

Možno, že to poznáte, neustále problémy s miestom na internom disku vášho MacBook Pro a neustále preplnené cloudové služby ako Google Disk, Dropbox a iCloud. A následné presúvanie súborov na externé disky a podobne. Pravdepodobne tento problém riešil každý, kto pracuje s fotografiami alebo videom.

Ja tu mám pre vás jeden tip na adaptér do SD slotu na pamäťovú microSD kartu, pre MacBook Pro. Je ním Nifty MiniDrive, špeciálny adaptér určený pre MacBook Pro o veľkosti 13″ alebo 15″. Podporuje pamäťové microSD karty až do veľkosti 128 GB, vďaka ktorým si tak môžete kedykoľvek výrazne navýšiť kapacitu vášho úložného priestoru. Ak veľa cestujete nie je na zahodenie mať jednu pamäťovú microSD kartu v adaptéri vsunutú v SD slote a jednu prázdnu 128 GB microSD kartu mať pre istotu v rezerve.

Adapter Nifty MiniDrive - väčšie úložisko na MacBook Pro

Výhodou adaptéru je, že netrčí s SD slotu von ako keď máte v ňom zasunutú klasickú pamäťovú SD kartu, ale to ako aj ostatné informácie si už pozrite v krátkej video recenzii, ktorú nájdete nižšie v článku.

Ak sa vám video páčilo, ďakujem za jeho zdieľanie, prípadný palec hore. Ak máte nejaké otázky, tak ich napíšte dole do komentárov pod článok alebo video. Nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho YouTube kanálu wwwPDAsk.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal

Tento obsah bol zaradený v Príslušenstvo. Zálohujte si trvalý odkaz.
Adapter Nifty MiniDrive - väčšie úložisko na MacBook Pro