Žiadny zákazník je lepší ako zákazník bez viazanosti – Slovak Telekom

12. 10. 2015 o 13:46

Po posledných skúsenostiach so spoločnosťou Slovak Telekom usudzujem, že sa s najväčšou pravdepodobnosťou riadia heslom, že:

Žiadny zákazník je lepší ako zákazník bez viazanosti.

Alebo jednoducho “Zažime to spolu”. Zážitok a skúsenosť, na ktorú určite len tak nezabudnem.

Pozrite si video, kde rozprávam o tom ako sa spoločnosť Slovak Telekom správa a aké ceny si účtuje po skončení viazanosti zmluvy za služby Mágio Internet a Mágio Televízia, keď sa už naďalej nechcete viazať, k dlhoročnému zákazníkovi spoločnosti MANDRA, ktorá zaplatila počas pár rokov za poskytované služby od tejto spoločnosti niekoľko tisíc EUR.

Nebudem sa tu rozpisovať o tom, čo je obsahom videa, aby som sa zbytočne neopakoval, len v stručnosti prezradím hlavnú pointu.

Ide teda o to, že ak chcete využívať poskytované služby Mágio Internet a Mágio Televízia po skončení viazanosti naďalej, lebo ste boli so službami spokojný a považujete ich medzi najlepšie svojho druhu na trhu, ale nechcete sa z nejakého dôvodu viazať, tak buď sa zmierite s tým, že za dané služby budete platiť o cca 80% viac alebo sa budete musieť poohliadnuť po inom dodávateľovi týchto služieb. Pravdepodobne zvolíte druhú možnosť, lebo tak ako ja nebudete ochotný také obrovské navýšenie prijať a budete ho považovať skôr za formu výpalného.

Keďže som spoločnosti Slovak Telekom za ich prístup, kopec nervov a stratu môjho času pri neúspešnom riešení tejto záležitosti toto video sľubil, tak tu je a pevne verím, že toto video možno do budúcna pomôže zmeniť ich politiku predaja a prístupu k ich dlhoročným zákazníkom. A tiež, že nový zákazník alebo zákazník pretiahnutý od konkurencie nebude mať často krát výhodnejšie podmienky ako dlhoročný zákazníci, ktorí nechali v tejto spoločnosti už nejakú tú kopu peňazí.

Ak máte so spoločnosťou Slovak Telekom alebo iným operátorom podobné skúsenosti, podeľte sa o ne dole v komentároch.

Za každé zdieľanie videa alebo článku vopred ďakujem. Čím viac ľudí ho uvidí, tak tým väčší je predpoklad, že do budúcna sa zlepší prístup poskytovateľa služieb Slovak Telekom ku svojim zákazníkom a aj služby ostatných poskytovateľov týchto služieb.

Keď už som si s tým videom dal tú robotu, tak nech to nebolo nadarmo.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Žiadny zákazník je lepší ako zákazník bez viazanosti - Slovak Telekom