Pepsi má vlastný smartphone

Autor:
13. 10. 2015 o 23:25
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Tak priateli občas sa dejú aj v IT divné veci, a na trh smartphonov sa chystá niekto, od koho by ste takéto niečo možno ani nikdy nečakali.

Ako sa vraví peklo zamrzlo, a na trh smartphonov vstupuje spoločnosť, ktorá je známa hlavne nápojmi značky Pepsi. Tak tak priatelia, aj PepsiCo chce mať svoj vlastný smartphone pod brandom Pepsi.

Ako sa mi podarilo zistiť smartphone Pepsi P1 bude dostupný zatiaľ len v Číne, a vyrábať ho v licencii a pod brandom Pepis bude spoločnosť, Shenzen Technology Company.

A aby prekvapení nebolo málo, unikli aj špecifikácie tejto zaujímavej záležitosti na poli smartphonov. Tak sa pozrime čo zač bude ten Pepsi P1.

Ako displej plánujú použiť dnes už štandardný 5,5 palcový displej s rozlíšením 1080p. Ako procesro sa údajne použije 1.7GHz MT6592 SoC, čo je pre mňa dosť neznáma vec. Bude však obsahovať len 2GB RAM, a štandardných 16GB priestoru.

smartfone Pepsi P1

Zadný fotoaparát má mať 13 Megapixel, a predný fotoaparát 5 Megapixel, a určený je na tvorenie dnes tak populárnych selfies. OS je samozrejme  Android 5.1 Lollipop.

Zaujímavé je, že podľa PC Mag by sa mal smartphone dostať do predaja už budúci týždeň. Pričom sa ho celkom dobre podarilo utajiť. No a  cena je na doláre 205 dolárov.

Čo poviete priatelia, brali by ste smartphone s brandingom Pepsi. Ja by som si ho minimálne určite aspoň zo zvedavosti rád pozrel.

div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Napísal
Blogger, Videoblogger, Technology Lover, fanúšik sociálnych médií a marketingu z malého mesta na Slovensku Stupava. Záhorák ako repa. Blogujem na www.branorac.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , .
smartfone Pepsi P1