Modecom FreeHands: kit pre virtuálnu realitu ako alternatíva ku Google Cardboard

03. 10. 2015 o 12:31
Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk

Virtuálna realita už nemusí byť pre používateľov vzdialená a finančne nedostupná. Dokázal to Google so svojim jednoduchým kartónovým kitom Cardboard.

Teraz ale prichádza na Slovensko alternatívny produkt Modecom FreeHands, ktorý zážitok z virtuálnej reality posúva na ešte vyššiu úroveň.

Modecom FreeHands je jednoduché zariadenie pre virtuálnu realitu, ktoré si zvládnete v priebehu pár minút zložiť aj sami. Je vyhotovené z recyklovateľného pevného kartónu, ktorý bez problémov drží tvar.

Vybrané časti sú navyše doplnené o mäkký materiál, ktorý nosenie Modecom FreeHands ešte viac spríjemňuje. V balení pritom nechýba ani praktické pútko na upevnenie zariadenia okolo hlavy.

Srdcom Modecom FreeHands sú kvalitné šošovky, ktoré vám sprostredkujú vynikajúci a ničím nerušený zážitok z 3D virtuálnej reality.

Vychutnávať si môžete 3D videá, virtuálne prehliadky či rôzne hry so špeciálnymi efektmi. Zariadenie Modecom FreeHands je vhodné pre všetky smartfóny s uhlopriečkou displeja do 5,2″ (vrátane).

Zariadenie sa veľmi jednoducho používa, okrem toho mu nechýba NFC a tlačidlo pre ešte jednoduchšie ovládanie. Modecom FreeHands nájdete v ponuke e-shopu TabletStore.sk.

Modecom FreeHands nájdete tu.

div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Príslušenstvo | Značky , , , , .
Modecom FreeHands