Spoločnosť HTC uvádza na slovenský trh dva nadupadné smartfóny

27. 09. 2015 o 18:19
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Spoločnosť HTC, svetový líder v mobilných inováciách a dizajne, uvedie na slovenský trh už tento týždeň dva nadupané smartfóny. Špičkový model HTC One M9+ sa predstaví v ponuke operátora O2 a spoločnosti Alza s odporúčanou cenou 857 €.

Druhá novinka, skvele vybavený model HTC One E9+, bude k dispozícii u vybraných predajcov s odporúčanou cenou 584 €.

Už tento týždeň rozšíria ponuku spoločnosti HTC na slovenskom trhu dva nové nadupané smartfóny. Pre tých, ktorí túžia po exkluzivite a luxusnom prevedení, uvádza spoločnosť špičkový model HTC One M9+. Druhou novinkou je výborne vybavený model HTC One E9+ so skvelým pomerom ceny a ponúkanej hodnoty.

HTC-M9-res2

HTC One M9+ využíva kultovú HTC celokovovú konštrukciu a kombinuje ju s dôležitými novými vylepšeniami, vrátane 5,2″ displeja s rozlíšením 2K a novým zabezpečením pomocou odtlačku prsta a HTC BoomSound s Dolby Audio™ pre vzrušujúce multimediálne zážitky.

Okrem iného ponúkne vylepšený fotoaparát s rozlíšením 20 MP alebo štedrú úložnú kapacitu 128 GB na karte microSD. Na slovenskom trhu bude k dispozícii v odporúčanej cene 857 € u predajcov O2Alza.

HTC One E9+ v prevedení dual SIM prináša prémiový dizajn radu HTC One s novými kovovými prvkami a skosenou hranou. Ponúkne skvelý displej s uhlopriečkou 5,5-palca a rozlíšením Ultra HD 2K, najlepší fotoaparát v triede s rozlíšením až 20 MP a rovnako ako vlajková loď značky aj HTC BoomSound s Dolby Audio™. U vybraných predajcov bude na slovenskom trhu k dispozícii v odporúčanej cene 584 €.

HTC E9

div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Mobily | Značky , , , .
HTC E9