Pravidelný a nový obsah na YouTube kanáli pda.sk

10. 09. 2015 o 12:46
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Tí z vás, ktorí sledujú náš YouTube kanál wwwPDAsk, na ktorom sa nachádzajú video recenzie, ste si iste všimli, že video recenzie vychádzajú nepravidelne, alebo inak povedané chaoticky. Dnešným dňom je tomu koniec a pokúsime sa pre vás generovať na našom YouTube kanáli wwwPDAsk obsah, ktorý bude publikovaný pravidelne.

Vo videu nižšie sa dozviete kedy budú publikované videá na našom YouTube kanáli a tiež o čom budú video recenzie. Naďalej vám budeme prinášať video recenzie všetkých mobilných zariadení, smartfónov, tabletov, notebookov, netbookov, fotoaparátov, video kamier, inteligentných hodiniek a zaujímavého príslušenstva. Čo sa mobilných zariadení týka, tak sa budeme snažiť video recenzie smerovať skôr k tomu, čo je na ktorom zariadení zaujímavé a pre koho je určené, ako k suchým video recenziám s opisom zariadenia a jeho parametrov.

Taktiež vám budeme prinášať video recenzie aplikácií, ktoré stoja za povšimnutie. Nájdete tu aj videá natočené testovanými zariadeniami, aby ste si mohli pozrieť v akej kvalite dané zariadenie robí fotografie a videá.

Ďakujeme za pozretie videa a prihlásenie sa k odberu videí nášho YouTube kanálu wwwPDAsk. Náš počin môžete ohodnotiť tak, že ak sa vám páči dajte videu palec hore.

Našu aktivitu môžete podporiť aj prípadným nákupom mobilného príslušenstva v našom internetovom obchode eshop.pda.sk. Ďakujeme.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Pravidelný a nový obsah na YouTube kanáli pda.sk