Kožené puzdro Fashion pre iPhone 6 s priehradkami na platobné karty (video recenzia)

18. 09. 2015 o 17:04
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

V redakcii pda.sk sme mali na test kožené puzdro Fashion pre iPhone 6 od neznámeho čínskeho výrobcu, ktoré má na zadnej strane priehradky na dve platobné karty. Puzdra sme mali z nášho eshop.pda.sk. Začiatkom roka sme mali v redakcii puzdrá Fashion s flipom pre iPhone 5/5S a 6 prvý krát. Recenziu a videá si môžete prečitať v našom článku “Kožené púzdro s flipom Fashion pre iPhone 5/5S a iPhone 6“.

Tento krát sme mali puzdro značky Fashion v redakcii v troch farbách, modrá, hnedá a šedá. Puzdro hneď na prvý pohľad zaujme svojim vzhľadom a po chytení do rúk je pomerne ľahučké. Použité materiály na výrobu sú kvalitné a na puzdrách je vidieť aj kvalita spracovania. Je vyrobené z kombinácie pružného PU materiálu, jemnej hovädzej kože (tu je možné, že to nebude pravá koža, ale PU koža) a brúsenej hovädzej kože.

Vec, ktorú si isto hneď obľúbite sú dve priehradky na zadnej strane pre platobné karty. Perfektná záležitosť, hlavne v lete keď chodíme naľahko oblečený a vačkov je nedostatok. Kožené puzdro Fashion sa na iPhone 6 nasadzuje veľmi pohodlne a všetky výrezy sú presné. V podstate sa tomu puzdru nedá čo vytknúť, len musíte počítať, s tým, že displej moc chránený nebude. A viete ako to chodí, že ak vám padne, tak jasne, že práve naň a ešte aby to nestačilo, tak presne na špicatý kameň. Takže bude treba ešte pre niektorých zaobstarať fóliu, alebo tvrdené sklo, prípadne kúpiť kožené puzdro s flipom.

Viac si pozrite vo video recenzii, ktorú som pre vás natočil. Je v nej ukázané a povedané všetko. Ak by sa vám puzdro natoľko zapáčilo, že by ste ho chceli mať, tak si ho môžete za cenu 14,90 EUR kúpiť v eshop.pda.sk. Nájdete ho v kategórii puzdra alebo pod značkou Fashion. Ak by ste si chceli puzdro pozrieť detailnejšie, tak pod videom je aj zopár fotografii.

Ak sa vám video páčilo, tak mi dajte pod videom na YouTube kanáli wwwPDAsk palec hore a budem rád ak sa prihláste aj k odberu videí. Ďakujem.

Kožené puzdra Fashion pre iPhone 6_2

 

Kožené puzdra Fashion pre iPhone 6

div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Kožené puzdro Fashion pre iPhone 6 s priehradkami na platobné karty (video recenzia)