UBER je konečne oficiálne v Bratislave

Autor:
24. 08. 2015 o 0:39
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Tak priatelia a je to tu, po dlhom čakaní a všelijakých viac či menej overených informáciach prichádza služba UBER do Bratislavy, a tento raz je to naozaj oficiálne. A čo je UBER?

UBER je služba, ktorú hlavne nemajú radi taxikári, pretože je transparentná a v podstate nie je šanca aby vás vodič tejto služby oklamal o nejaké peniaze. Prečo ?

Cez aplikáciu si totiž objednáte auto, samozrejme aj s tým , kam chcete ísť. Pričom vy hneď vidíte časť ŠPZ auta, typ auta a vodičovu profilovku. Vodič zase vidí vaše meno a profilovku. Vy zároveň vidíte, koľko budete za jazdu platiť.

Tak isto nedochádzate do styku  s hotovosťou, teda vodič vás nemá ako natiahnuť. Platby sa realizujú bezhotovostne a to okamžite po skončení vašej jazdy odpočítaním peňazí z vašej kreditky.

UBER som používal pri mojom každom pobyte v Prahe, a musím povedať, že služba funguje výborne, a vodiči sú naozaj na úrovni, na čo si UBER dáva veľký pozor.

Inak čo som sa bavil s vodičmi, mnohý považovali pri UBER za výhodné, že pre svoju bezpečnosť, nemajú pri sebe žiadnu hotovosť. Takže v tomto je UBER vlastne výhodný pre obe strany. Vy dostávate transparentnú službu, a vodič sa cíti bezpečným, keďže platby sa mu pripisujú na účet a nemanipuluje s hotovosťou v aute.

Som celkom zvedavý ako sa službe UBER bude dariť v našich podmienkach. Osobne však túto službu určite minimálne vyskúšam. Vy však môžete UBER skúšať až do nedeľnej polnoci v rámci promo akcie úplne zdarma.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Napísal
Blogger, Videoblogger, Technology Lover, fanúšik sociálnych médií a marketingu z malého mesta na Slovensku Stupava. Záhorák ako repa. Blogujem na www.branorac.sk
Zaradené v Aplikácie, Bleskovky | Značky , .
uber