Nový smartfón Samsung GALAXY J5

28. 08. 2015 o 1:37
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Samsung GALAXY J5 práve prichádza na slovenský trh. Novinka užívateľom ponúka špičkový displej, fotoaparát s vylepšenými funkciami pre dokonalé selfie a výkonnejší procesor pre plynulý chod.

To všetko podtrhuje vysoká výdrž batérie. Samsung GALAXY J5 je dostupný v čiernej, bielej a zlatej farbe za odporúčanú cenu 219 € vr. DPH.

„Samsung GALAXY J5 predstavuje skvelú voľbu pre aktívnych užívateľov, ktorí sa radi bavia na sociálnych sieťach, fotia, natáčajú videá a smartfón využívajú tiež na surfovanie na webe a hranie hier,“

hovorí Ivan Kapec, produktový a marketingový manažér divízie IM spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodáva:

„Za dostupnú cenu získajú užívatelia najmodernejšie technológie, vysoký výkon aj dlhú výdrž.“

Samsung GALAXY J5 má 5-palcový AMOLED displej s HD rozlíšením, štvorjadrový 1,2 GHz procesor a pracuje s OS Android 5.0 Lollipop. Kapacitu 8 GB pamäte je možné rozšíriť pomocou microSD až do 128 GB.

Samsung Galaxy J5

Telefón taktiež umožňuje zapnúť Režim extrémneho šetrenia energie, ktorý premení obrazovku na čiernobielu a automaticky ukončí nadbytočné aplikácie tak, aby sa minimalizovala spotreba energie. Navyše s batériou s kapacitou 2600 mAh môže nabíjačka zostať doma.

Vylepšenie oproti predchádzajúcim modelom zaznamenal aj fotoaparát. Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpix (svetelnosť F1.9) dokáže vykúzliť dokonalé snímky aj za zlých svetelných podmienok.

Pre milovníkov selfie prináša model J5 rad vychytávok, medzi ktorými sú najnovšie blesk u predného 5 Mpix fotoaparátu a dva špeciálne režimy. Režim Palm Recognition umožňuje stlačiť spúšť tým, že do objektívu ukážete vlastnú dlaň, čo je ideálne práve pre zhotovovanie selfie.

S využitím funkcie Beauty Face Mode všetky tváre na fotografii získajú mladistvý vzhľad a bezchybnú pleť.

Technické špecifikácie
Operačný systém OS Android 5.0 Lollipop
Displej 5.0” HD sAMOLED
Sieť LTE Cat4 (150/50 Mbps) – HSPA+ 42/5,76 Mbps
Rozmery 142,1 x 71,8 x 7,9mm
Zadný fotoaparát 13 Mpix (F1.9) w/ LED blesk
Hmotnosť 146 gramov
Predný fotoaparát 5 Mpix (F2.2) w/ LED blesk
Procesor Štvorjadrový 1,2GHz
RAM 1,5 GB
Úložisko 8 GB
Slot na kartu MicroSD až do 128 GB
WLAN/BT WiFi 802.11 b/g/n, BT 4.1
Snímače Akcelerometer, Senzor priblíženia, Hallov senzor
Batéria 2600mAh
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , , , , , .
Samsung Galaxy J5