Zákazníci O2 surfujú v 4G v Česku za ceny ako doma

Autor:
30. 07. 2015 o 22:40

Spoločnosť O2 od sprístupnilo pre svojich zákazníkov najrýchlejšiu mobilnú sieť 4G v Českej republike. 4G v Česku môžu využívať všetci zákazníci O2, ktorí disponujú zariadením a SIM kartou, ktoré podporujú 4G.

„Medzi najobľúbenejšie benefity O2 určite patria volania, SMS správy a prístup k internetu v Českej republike za rovnaké ceny ako na Slovensku. Tento benefit, ktorý sme pred viac ako rokom predstavili dnes ešte vylepšujeme. Od dnes môžu naši zákazníci surfovať v 4G aj v Českej republike,“

uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

4G v Česku ako doma

V Česku sa zákazníci môžu tešiť z vysokorýchlostného internetu s viac ako 95 % pokrytím obyvateľstva. Ak má slovenský zákazník SIM kartu a zariadenie schopné pracovať v 4G režime na Slovensku, je rovnako pripravený využívať najrýchlejšiu dátovú sieť aj v Českej republike.

Navyše, všetci zákazníci slovenského O2 volajú, SMS-kujú a dátujú v Českej republike za domáce ceny, tak, akoby ani hranice neprekročili. To znamená, že ak má zákazník aktivovaný balíček dát, spotrebované dáta sa mu započítavajú do balíčka, čiže neplatí nič navyše.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Napísal

Zaradené v Bleskovky | Značky , , , .
O2