Samsung predstavuje nové bluetooth slúchadlá LEVEL U

Autor:
21. 07. 2015 o 23:48
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Spoločnosť Samsung predstavuje najnovší prírastok v sérii audio príslušenstva s označením LEVEL. Bluetooth slúchadlá LEVEL U sú vybavené najnovšou technológiou Samsung, ktorá zaisťuje ten najlepší zvuk vo svojej triede s krištáľovo čistou reprodukciou hlasu.

Vynikajú dlhou výdržou batérie a skvele sa hodia aj pri využívaní Text-to-Speech (TTS) aplikácií. Vďaka štýlovému ergonomickému dizajnu sa navyše pohodlne nosia.

Slúchadlá LEVEL U budú na slovenskom trhu dostupné začiatkom augusta za 73,90 € s DPH, a to v tmavomodrej, zlatej a bielej farbe.

„Bluetooth slúchadlá LEVEL U sú neobvyklé v tom, že sme vďaka nim prišli na skutočne nový spôsob, ako zlepšiť mobilné skúsenosti našich zákazníkov. Pri vývoji LEVEL U sme sa zamerali na to, čo ľudia skutočne potrebujú,“

povedala Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálneho marketingu pre IT a mobilnú divíziu spoločnosti Samsung Electronics, a dodala:

„LEVEL U kombinujú módu, pohodlie a výkon so špičkovými možnosťami Bluetooth. Preto sa skutočne ľahko používajú, čo si naši zákazníci určite užijú.“

Špičkový výkon vo svojej triede

Vďaka najnovšej mobilnej a audio technológii spoločnosti Samsung sú slúchadlá LEVEL U vybavené dvoma mikrofónmi. Jeden sníma hluk z okolitého prostredia, zatiaľ čo druhý zachytáva hlas užívateľa.

Samsung Level U

Slúchadlá tak dokážu odfiltrovať vonkajší hluk a osobe, s ktorou užívateľ hovorí, sprostredkovať krištáľovo čistý zvuk. LEVEL U tiež poskytujú vylepšený zvukový zážitok z hudby prostredníctvom technológie obmedzujúcej šum a ozvenu.

Dvanásťmilimetrové dynamické reproduktory vytvárajú hlboké basy a vyvážený zvuk, zatiaľ čo Bluetooth 4.1 a apt-X Codec sú zárukou vysokej kvality bez zbytočných káblov.

Sofistikovaný ergonomický dizajn

Slúchadlá Samsung LEVEL U sa hodia ku všetkým štýlom, pretože sú k dispozícii v niekoľkých výrazných farbách. Vďaka hmotnosti len 33 gramov, mäkkým a pružným uretánovým kĺbom a ergonomicky prispôsobiteľnému záhlavnému mostu sa pohodlne a bezpečne nosia.

Samsung Level U

Slúchadlá LEVEL U majú na sebe tiež niekoľko tlačidiel, ktoré užívateľom uľahčujú nastavenie hlasitosti, prerušenie prehrávania alebo preskakovanie skladieb, keď sú v pohybe.

Ergonomicky navrhnuté hybridné koncovky kombinujú výhody potlačenia okolitého hluku pri vnútorných, tzv. Intraurálnych, slúchadlách s komfortom slúchadiel cez hlavu, a to aj pri dlhodobom počúvaní.

Vďaka magnetom je tiež možné obe slúchadlá spojiť dohromady, takže spoločne so záhlavným mostom pôsobia zaujímavo a elegantne, aj keď nie sú práve používané.

Viac ako len slúchadlá

Slúchadlá LEVEL U sú viac než len prémiové mobilné príslušenstvo. Prostredníctvom aplikácie Samsung LEVEL môžu používateľa informovať o základných udalostiach vrátane zmeškaných hovorov, alarmov, naplánovaných akcií alebo stavu batérie. Užívateľa upozorňujú funkcie Text-to-Speech (TTS), vibrácie a interaktívne ikony.

LEVEL U vydržia vďaka univerzálnemu 5-pinovému nabíjaciemu portu a batérii až 10 hodín pri prehrávaní zvuku, 11 hodín hovoru a 500 hodín v pohotovostnom režime.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Samsung Level U