Samsung Galaxy S6 a S6 edge o 90 € lacnejšie!

02. 07. 2015 o 18:34
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Smartfóny Galaxy S6 a S6 edge patria medzi to najlepšie, čo Samsung v divízii mobilných telefónov aktuálne ponúka. Teraz si ich môžu záujemcovia kúpiť v časovo obmedzenej akcii o 90 € lacnejšie.

Po zakúpení produktu (u vybraného predajcu) sa stačí do 14 dní od kúpy zaregistrovať na stránkach www.samsung-bonus.eu a nahrať účtovný doklad z jeho nákupu, najneskôr však do 31. júla 2015.

„O naše prémiové modely je medzi zákazníkmi od začiatku predaja veľký záujem. Aj preto sme premýšľali, ako fanúšikom Galaxy S6 a Galaxy S6 edge spríjemniť začiatok leta, a rozhodli sa usporiadať túto akciu, na ktorú máme od zákazníkov z predchádzajúcich rokov veľmi pozitívne reakcie,“

hovorí Ivan Kapec, produktový a marketingový manažér divízie IM spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Bonusový program na Samsung Galaxy S6 a S6 edge platí od 1. do 31. júla 2015, alebo do vyčerpania 1 350 registrácií. Jeden zákazník môže na stránkach akcie zaregistrovať maximálne dva smartfóny.

Registrácia je možná aj prostredníctvom P. O. Boxu. Podrobné pravidlá cashback programu vrátane zoznamu predajcov, ktorí sú do neho zapojení, nájdete na www.samsung-bonus.eu.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , , .
Blue Topaz and Green Emerald