Microsoft dnes uviedol do života Windows 10

Autor:
29. 07. 2015 o 22:08
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Tak priatelia práve dnes je pre IT a pre spoločnosť Microsoft deň D, keď uvádza do života nový operačný systém Windows 10.

Je to vôbec poprvé, keď Microsoft ponúka svoj OS ako free upgrade, počas prvého roka od vydania pre Windows 7 Windows 8 a 8.1 samozrejme pre legálne licencie.

Toto je od Microsoftu určite skvelý ťah, a popravde som rád, že toľko ľudí v mojom okolí upgraduje na nový OS.

Presviedča totiž aj mňa ako Apple fanúšika, že tento systém má čo ponúknuť, a zopakujem svoje vyjadrenie z Facebooku, že možno bude rovnako úspešný a legendárny ako Windows 7. Totiž našliapnuté má na to dobre.

Testoval som Windows 10 ako insider hádam od prvého tech preview, a musím povedať, že systém bol každým buildom lepši a lepší, až ho v Microsofte doviedli do dnešnej finálnej podoby.

Je to prvý raz v živote, čo silno zvažujem dať Applu pá a šáteček, a prejsť znova na Windows. Minimálne mám v pláne odskúšať Windows 10 aj na mojom Macbooku.

A čo by som poprial Windows 10 do štartu do života?  Ak by som mal byť ako sudička, tak mu prajem hlavne veľa spokojných užívateľov, ktorý nebudú mať dôvod na downgrade, a samozrejme aj zopár prípadných switcherov z iných platforiem.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Napísal
Blogger, Videoblogger, Technology Lover, fanúšik sociálnych médií a marketingu z malého mesta na Slovensku Stupava. Záhorák ako repa. Blogujem na www.branorac.sk
Zaradené v Bleskovky | Značky , , , , .
windows 10