Pipo W3F jedinečný tablet s dualboot funkciou už aj na Slovensku

18. 06. 2015 o 13:20
Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk

Na Slovensku oficiálne začal predaj tabletu Pipo W3F, jedného z prvých tabletov s dual-boot funkciou. Tá umožňuje využívať v tablete operačný systém Android aj Windows 8.1.

Najväčším lákadlom nového 10-palcového tabletu Pipo W3F je jeho dual-boot funkcia, vďaka ktorej môžete v rámci tohto zariadenia využívať dva operačné systémy.

Tablet je schopný pracovať s operačným systémom Windows 8.1 a taktiež systémom Android 4.4 Jelly Bean. Používateľ si môže medzi týmito dvoma operačnými systémami jednoducho vybrať.

tablet pipo w3f

Pipo W3F však zaujme aj ostatnými parametrami. Prednej časti dominuje 10-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením. O plynulosť oboch systémov sa stará 4-jadrový procesor Atom Z3735F taktovaný na 2,4 GHz. Počítať môžete s 32 GB vnútornej kapacity a 2 GB operačnej pamäte RAM. Samozrejmosťou je slot na pamäťové karty microSD.

Tabletu nechýba Bluetooth, Wifi, microUSB konektor s podporou OTG a miniHDMI konektor pre pripojenie k televízoru. K tabletu je teda možné pohodlne pripojiť myš, klávesnicu, prípadne puzdro s klávesnicou.

Zaujímavým bonusom je štandardný USB konektor, ktorý nepatrí medzi bežnú súčasť výbavy tabletov. K dispozícii je aj 2 Mpx predná a 5 Mpx zadná kamera.

Konštrukcia k tabletu je špeciálne upravená pre pohodlnejšie uchopenie (bočné kraje), zároveň je vďaka hliníkovej časti dostatočne pevná. Výdrž tabletu má na starosti batéria s kapacitou 7 800 mAh.

Tablet sa na Slovensku predáva oficiálne prostredníctvom e-shopu www.tabletstore.sk. Samozrejmosťou je 2-ročná záruka. Tablet Pipo W3F nájdete tu.

Kľúčové vlastnosti tabletu Pipo W3F

– Dualboot funkcia, OS Windows 8.1 aj Android 4.4 Jelly Bean
– IPS displej 10,1″, rozlíšenie 1 920 x 1 200 pixelov
– 32 GB vnútorná kapacita, 2 GB RAM
– Predná 2 Mpx kamera, zadná 5 Mpx kamera
– Bluetooth, microUSB, miniHDMI konektor
– Štandardný USB konektor
– Hliníková zadná časť, ergonomické spracovanie

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Tablety | Značky , , , .
pipo w3f