Acer na veľtrhu Computex 2015 ukáže celé spektrum produktov a rastúci ekosystém BYOC

01. 06. 2015 o 17:13
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Spoločnosť Acer na veľtrhu Computex v Tchaj-peji predstaví inovované produkty naprieč všetkými svojimi 1″až 100″ zariadeniami, spoločne s najnovšími produktmi oznámenými na globálnej tlačovej konferencii next@acer, ktorá sa konala pred mesiacom v New Yorku.

Návštevníci uvidia zariadenia, ktoré umožnia ľuďom pracovať inteligentnejšie, viac sa baviť, zostať v kontakte s ostatnými a byť efektívnejší, ako inokedy. A to na stánku Aceru #M0810 na 4. poschodí výstavnej haly TWTC Nangang.

Okrem toho Acer demonštruje najnovšie pokroky vo vývoji svojho rastúceho ekosystému BYOC (Build Your Own Cloud) a poskytne návštevníkom príležitosť pozrieť sa na zariadenie na strane klienta telefónneho riešenia pre podniky – abPBX plus.

Nové produkty s Windows s podporou Aceru pre bezplatný upgrade na Windows 10

Spoločnosť Acer uvedie na tohtoročnom veľtrhu Computex nové notebooky a stolné počítače s Windows, ako je notebook 2 v 1 Aspire Switch 11 V alebo nové all-in-one počítača Aspire Z, medzi ktoré patrí 23,8″dotykový model Aspire Z3-710 a 19,5″ model Aspire ZC-700.

Obaja sa môžu pochváliť displejom s Full HD rozlíšením a LED podsvietením. Všetky modely sú dodávané s operačným systémom Windows 8.1 a sú podporované Acerom pre bezplatný upgrade na systém Windows 10, ktorý bude k dispozícii počas tohto leta.

Chromebox CXI2

Notebooky 2 v 1 Aspire Switch 11 V sú osadené výkonným, ale súčasne úsporným procesorom Intel Core M, majú hliníkový kryt a môžu sa pochváliť výdržou až 8 hodín pre prácu profesionálov na cestách.

11,6 “Full HD displej notebooku Aspire Switch 11 V je chránený sklom CORNING Gorilla Glass 3 a môže sa pochváliť technológiami IPS a Zero Air Gap pre ostrý a jasný obraz so širokými pozorovacími uhlami. Technológia Acer VisionCare poskytuje zvýšenú ochranu očí užívateľov, zatiaľ čo je dvojke vpredu zabudovaných reproduktorov vylepšených technológiami Acer TrueHarmony a Dolby Digital Plus Home Theater ideálny ako pre hranie, tak na prácu.

Najnovšie zariadenia s Androidom Lollipop

Acer tiež uvedie dva nové tablety s Androidom, Iconia One 8 a Iconia One 7.

Iconia One 8 bude dodávaný s najnovšou verziou Androidu 5.1 Lollipop a vďaka výkonnému osem-jadrovému procesoru MediaTek prináša vysoký výkon pre surfovanie, hranie aj prehrávanie videa.

Iconia One 8 B1-830_colors

Tento prírastok do rodiny tabletov Iconia One 8 poskytne alternatívu k skôr oznámeným modelom Iconia One 8 so štvor-jadrovým procesorom Intel, navyše sa môže rovnako ako ony pochváliť prvotriednym písaním a dotykovým ovládaním vďaka technológii Acer Precision Plus.

Nové tablety Iconia One 7 majú IPS displej so štandardným alebo HD rozlíšením a širokými pozorovacími uhlami. Ich zadný kryt má vzorovanie pripomínajúce tkaninu a budú k dispozícii v rôznych módnych farbách a predinštalovanými nástrojmi Acer Iconia Suite, ktoré ponúka intuitívne spôsoby, ako vám zjednodušiť prácu vďaka dotykovým gestám a ikonám pre rýchly prístup.

Odhalené kompletné riešenie abPBX plus pre komunikáciu

Vôbec prvýkrát bude Acer verejne vystavovať kompletné komunikačné riešenie abPBX plus pre novú éru C&C (počítače a komunikácia). Riešenie abPBX plus je založené na pobočkovej multimediálne ústredni systému BYOC a zaoberá sa súčasnými aj budúcimi potrebami podnikov s celou radou riešení znižujúcich náklady a zvyšujúcich výkon, ktoré zlepšujú flexibilitu a minimalizujú komunikačné bariéry.

abPBX plus Diagram

Pre domácnosti, jednotlivcov a ostatné pracovné prostredie bude Acer demonštrovať vývojovú platformu aBeing One pre aplikácie internet vecí (IoT) pre inteligentné bývanie a prácu, rovnako ako experimentálne platformu pre členov aliancie.

Veľtrh Computex Taipei 2015 bude zahájený 2. júna a spoločnosť Acer počas piatich výstavných dní predstaví na svojom hlavnom stánku vo výstavnej hale TWTC Nangang stovky nových produktov.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Napísal
Som nadšenec mobilných technológii a Os Android. Pripravujem pre Vás Recenzie a novinky zo sveta Android =)
Zaradené v Bleskovky | Značky , , , , .
acer