Videohovory pre Facebook Messenger sú od dnes dostupné celosvetovo

22. 05. 2015 o 1:28
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Keď Facebook pred mesiacom pridal možnosť videohovorov do svojej mobilnej aplikácie Messenger, jej používanie bolo obmedzené len na niekoľko vybraných krajín. Vzhľadom k tomu, že ľudia komunikujú pomocou videohovorov hlavne kvôli veľkej vzdialenosti, slabé pokrytie predstavovalo často veľký problém. Facebook sa preto rozhodol toto obmedzenie riešiť a počnúc dnešným dňom je služba dostupná takmer po celom svete.

Facebook telefón- koncept

Momentálne nie je k dispozícii žiadny zoznam podporovaných krajín, používatelia z celého sveta však potvrdzujú funkčnosť videohovorov všade, kde je internetové pokrytie dostatočne silné. Aj keď Facebook sprístupnil službu pre každého, mobilný operátory v niektorých krajinách ju zatiaľ blokujú. Jedná sa o štáty ako Bahrajn, Egypt, Saudská Arábia, Srí Lanka a Spojené Arabské Emiráty.

Na sprístupnenie videohovorov vo vašom Messengeri nie je potrebná žiadna aktualizácia aplikácie. Facebook Vám ju automaticky odblokuje na diaľku. Čo poviete na sprístupnenie video hovorov aj vo Vašom smartfóne? Využívate túto možnosť komunikácie?

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som nadšenec pre najnovšie mobilné technológie. Mojím hlavným záujmom je operačný systém Android a všetko čo s ním súvisí.
Zaradené v Aplikácie, Bleskovky | Značky , , , .
Facebook Logo