O2 hľadá projekty, ktoré podporí

08. 05. 2015 o 3:13
Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk

Podporiť prácu pre mladých ľudí je cieľom novej aktivity mobilného operátora O2. V rámci spoločenskej zodpovednosti sa rozhodlo vyhlásiť verejnú výzvu pre záujemcov o 2 % z dane zo zisku.

O možnosti získať príspevok informuje operátor vtipne aj prostredníctvom inzerátov na portáloch Bazar.sk, Burza.sk, či Za-odvoz.sk.

„Chceme osloviť všetkých ľudí a organizácie, ktoré ľubovoľným spôsobom podporujú zamestnanosť mladých ľudí a začínajúcich podnikateľov. Veríme, že aj formou inzerátov oslovíme všetkých tak, že sa už nenájde nikto, kto by o našich úmysloch s 2 % nevedel,”

uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Jednoduché podmienky

Do výzvy sa môžu zapojiť organizácie podporujúce zamestnanosť mladých ľudí (napr. formou rekvalifikačných kurzov) alebo začínajúcich podnikateľov (napr. organizácie zamerané na start-upové projekty).

Zároveň museli byť platnými poberateľmi 2 % z daní už v roku 2014 (zapísaní v Centrálnom registri prijímateľov podielu zo zaplatenej dane: http://rozhodni.sk/zoznam-prijimatelov ).

O2 sa dlhodobo usiluje prispievať k zlepšeniu zamestnanosti mladých ľudí, čo je problémom nielen na Slovensku, ale aj v EÚ. Zameriava sa na podporu mladých talentov, dobrých nápadov a začínajúcich šikovných ľudí, pričom od budúceho roka to bude robiť aj prostredníctvom Férovej nadácie O2, ktorú operátor založil v roku 2014.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky | Značky , .
O2