Lenovo Z41 a Lenovo Z51 sú skvelé multimediálne pracovné stanice pre milovníkov hudby a videa

27. 05. 2015 o 19:31

Nové 14-palcové notebooky Lenovo Z41 a 15-palcové notebooky Lenovo Z51 sú v rovnakej miere centrom domácej zábavy aj výkonnou pracovnou stanicou.

S úžasným FHD displejom, voliteľnou samostatnou AMD grafikou a pôsobivým priestorovým ozvučením Dolby DS 1.0 Home Theater Surround Sound pre jasný zvuk a ostrý obraz sú ideálnymi zariadeniami pre streamovanie videa, sťahovanie hudby a hranie hier.

Lenovo z51

Nové Lenovo Z41 a Lenovo Z51 sú vybavené pokrokovou WiFi technológiou 802.11 a/c pre až trikrát vyššiu rýchlosť internetu v porovnaní s bežnými notebookmi, vďaka čomu môžete rýchlejšie streamovať, surfovať na internete i sťahovať obsah.

Nové notebooky sú postavené pre produktivitu, takže ich poháňa najnovší procesor Intel Core i7 s úložiskom až do 1TB. Nové Lenovo Z51 a Lenovo Z41 sa vynímajú svojím farebným prevedením, nakoľko prichádzajú vo farbách ebenovej čiernej, kriedovej bielej a karmínovo červenej (pre každý 14-palcový notebook).

lenovo z41

Ponúka až trojnásobné rýchlosti internetového pripojenia vo výške 802.11 b/g/n.

Nový Lenovo Z51 má tiež voliteľnú Intel RealSense 3D kameru, s ktorou svet ožíva v 3D prevedení. S plnofarebným 1080p a hĺbkovým snímačom umožňuje táto revolučná 3D kamera novému Lenovo Z51 notebooku vycítiť a zachytiť hĺbku rovnako ako ľudské oko.

Užívatelia môžu naskenovať a vytlačiť predmety v 3D, môžu tiež hrať 3D hry alebo na ovládanie notebooku používať gestá. Zákazníci môžu tiež vytvoriť živší a reálnejší zážitok z video chatu tým, že zmenia pozadie a podelia sa o obsah.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Notebooky | Značky , , , .
Lenovo z51