Lenovo Thinkpad X1 Carbon. Nekompromisná dokonalosť

01. 05. 2015 o 0:03
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

S hmotnosťou už od 1,3 kg je nový X1 Carbon najľahší 14″ Ultrabook™ na tejto planéte. Vďaka hrúbke len 17,72 mm je najštíhlejším modelom ThinkPad, aký tu kedy bol.

Rýchlejšie používanie ukladacieho priestoru

Nové zariadenie X1 Carbon je teraz vybavené možnosťami PCIe SSD od spoločnosti Samsung na dosiahnutie najlepších skúseností s ukladacím priestorom.

Dlhšia výdrž batérie

S novým modelom X1 Carbon získate až 10,9 hodín výdrže batérie na jedno nabitie. Ak sa vám to máli, nezúfajte. Vďaka technológii rýchleho nabíjania RapidCharge sa batéria nabije na 80 % za necelú hodinu.

K dispozícii s 10-bodovým viacdotykovým displejom

Voliteľný displej s 10-bodovým dotykovým ovládaním ponúka lepšiu presnosť, vďaka čomu je dotykové prehľadávanie a vyberanie položiek rýchlejšie a presnejšie.

Úžasný displej

thinkpad x1 carbon

Displej WQHD (2560 x 1440) a úprava proti odrazom znamenajú ostrejší text, žiarivejšie obrázky a vernejšie farby. 300 cd/m2 s technológiou IPS poskytujúcou takmer 180-stupňové pozorovacie uhly (dotyková obrazovka – 270 cd/m2). Naviac sa na ňom nevytvárajú šmuhy. K dispozícii aj s displejom FHD TN (1920 x 1080) s 300 cd/m2.

Testovaný podľa vojenských špecifikácií

Vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien používaných pri výrobe satelitov je nové zariadenie X1 Carbon najodolnejším zariadením radu ThinkPad, aké bolo kedy vyrobené.

thinkpad x1 carbon

 

V skutočnosti vykonávame skoro tucet samostatných testov na vojenskej úrovni v extrémnych podmienkach s prachom, vibráciami, teplom, chladom, nadmorskou výškou, vodou, vlhkosťou, slnečným žiarením a plesňami, takže sa nad rozliatím kávy, pádom, vystavením teplu alebo čímkoľvek, čo by sa mohlo stať, môžete iba pousmiať.

Bezpečnosť podnikovej triedy

Nové zariadenie X1 Carbon je k dispozícii s čítačkou odtlačkov prstov, umožňuje použitie biometrických údajov na prihlásenie, takže z potiahnutia prstom sa razom stane heslo. Bezpečnostné funkcie Intel s voliteľnou technológiou vPro na zlepšenie zabezpečenia a možností správy pri zavádzaní inovácií.

thinkpad x1 carbon

 

Čip Trusted Platform Module (TPM) navyše šifruje vaše dôležité údaje. Navyše jedinečný čip na správu systému ThinkEngine monitoruje naraz 33 senzorov a poskytuje zlepšenú tepelnú a energetickú efektívnosť, až 30-dňový pohotovostný režim, rýchlejšie časy i odozvy, zlepšenú bezpečnosť a opatrenia proti neoprávneným úpravám.

Revolučná technológia riadenia teploty

Aj napriek svojmu ultraštíhlemu dizajnu ostáva zariadenie X1 Carbon chladnejšie než kedykoľvek predtým. Naše patentované lopatky ventilátora poskytujú presne ten chladný a tichý výkon, ktorý od zariadenia radu ThinkPad očakávate.

 Tento úžasný ultrabook Lenovo ThinkPro X1 Carbon nájdete aj v špecializovanom Lenovo eshope thinkpro.sk

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Notebooky | Značky , , , .
Lenovo ThinkPad carbon X1