Telekom zaradil do akciovej ponuky HTC One M9

07. 04. 2015 o 1:53
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Do ponuky operátora Telekom včera dorazila nedávno predstavená vlajková loď HTC One M9. Počnúc dnešným dňom je tak pre zákazníkov Telekomu k dispozícii za 699 eur, resp. už od 49 eur v kombinácii s paušálom Happy XL a vyšším.

HTC One M9 prináša vynovený ikonický dizajn, kde výrazné kovové hrany sú dokonale kombinované s ladnými krivkami poskytujúc vzhľad na úrovni šperku. Prepracovaný jednoliaty kovový dizajn je zvýraznený nádherným farebným dvoj tónom, ktorý je rovnako osobitý ako je odolný.

htc one m9

Nová vlajková loď zároveň ponúka bohatú multimediálnu výbavu. Fotoaparáty HTC One M9 sú navrhnuté tak, aby zachytili každý okamih v úžasnej kvalite, ktorá vám umožní prežiť tieto okamihy znovu a znovu.

Hlavný fotoaparát je vybavený neuveriteľnými 20 megapixelmi a možnosťou nahrávať viedá v rozlíšení 4K. O skutočné skvelý zážitok zo sledovania videí či počúvania hudby sa starajú reproduktory HTC BoomSound s Dolby Audio.

Vlajkovú loď HTC One M9 je možné kúpiť v Telekome za 699 eur, resp. už od 49 eur v kombinácii s paušálom Happy XL a vyšším. Novinka je dostupná vo farebnom variante Gun Metal Grey (oceľová šedá).

htc one m9

div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , , , .
htc one m9