Samsung sprístupní SDK pre novú generáciu zariadení Gear

29. 04. 2015 o 1:07

Spoločnosť Samsung dáva členom globálnej komunity vývojárov prístup k Software Development Kit (SDK), už 7. generácie inteligentných hodiniek Samsung Gear.

Je to prvýkrát, čo Samsung sprístupnil SDK nositeľných zariadení pre vývojárov tretích strán ešte pred oficiálnym uvedením produktu na trh.

„Samsung aktívne prispôsobuje svoj prístup k vývoju nositeľných zariadení z vedúcej pozície tejto rýchlo sa rozvíjajúcej kategórie. Prostredníctvom zmysluplnej a progresívnej inovácie nabáda vývojárov a lídrov odvetvia, aby sa pripojili k tomuto úsiliu o otvorenú spoluprácu. Spoločne tak vytvoria jedinečný užívateľský zážitok zo života s inteligentnými mobilnými zariadeniami,“

povedal JK Shin, výkonný riaditeľ a vedúci divízie IT & Mobile Communications v spoločnosti Samsung Electronics.

Vývojári sa môžu zapojiť do programu a stať sa členmi komunity prostredníctvom žiadosti na webovej stránke vývojárov Samsung.

Záujemcovia budú následne kontaktovaní prostredníctvom e-mailu, ktorý bude obsahovať podrobnejšie informácie a odkazy na vývojárske nástroje. Stanú sa tak prvými ľuďmi, ktorí zblízka nahliadnu do SDK a vytvoria aplikácie pre ďalšie zariadenia Samsung Gear.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky | Značky , , , .
Samsung gear