Samsung Galaxy S6 a S6 edge v predaji uz od piatku

15. 04. 2015 o 5:40
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Príslušenstvo Samsung k mobilným telefónom či tabletom, súťaž o 6 smartfónov Galaxy S6 či hravé zoznámenie sa s hlavnými prednosťami modelov S6 a S6 edge. To všetko pripravil Samsung pre zákazníkov na 17. apríla, deň začatia predaja vlajkových lodí Galaxy S6 a S6 edge.

Značková predajňa Samsung v nákupnom centre Central sa v piatok 17. apríla premení na miesto, kde budú môcť návštevníci vyhrať 6 vlajkových lodí mobilnej divízie Samsung – smartfón Galaxy S6. Stačí len prísť medzi prvými 50 zákazníkmi a vytiahnuť si výhernú obálku.

Zákazníci sa priamo na mieste hravou formou zoznámia so špičkovými fotoaparátmi so svetelnosťou F1.9 a snímačmi s rozlíšením 5 Mpix (predný) a 16 Mpix (zadný), ktorými sú vybavené nové smartfóny Galaxy S6 aj S6 edge.

Súčasťou ukážky fotoaparátu Galaxy S6 je aj fotografovanie zákazníkov, výroba odznakov s ich fotografiou, ktoré si na pamiatku zákazník môže zobrať a v závere dňa bude z ich fotografií vytvorená koláž v tvare Galaxy S6. Návštevníci predajne budú mať zároveň možnosť „ochutnať“ aj trochu z budúcnosti prostredníctvom virtuálnej reality s Gear VR.

„Zákazníkom sa snažíme neustále prinášať informácie o našich prémiových produktoch a naše nové inteligentné telefóny Samsung Galaxy S6 a S6 edge si zaslúžia aj zapojenie samotnej verejnosti. Preto sme pripravili v predajni v nákupnom centre Central aj edukatívny kútik, v ktorom chceme záujemcom predviesť to najlepšie, čo tieto novinky vedia,“

hovorí Roman Šebek, riaditeľ divízie mobilných zariadení spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Na stene je 50 obálok, v šiestich obálkach je ukrytý smartfón Galaxy S6. Výhercovia, ktorí si vytiahnu obálku s mobilným telefónom Samsung Galaxy S6, ho dostanú ihneď na predajni. Ale ani zvyšných 44 neodíde naprázdno, pretože každá obálka vyhráva. Vo zvyšných obálkach sa nachádzajú nasledovné ceny:

LEVEL BOX – BT reproduktor 15
LEVEL ON – slúchadlá 10
S6 edge FLIP WALLET 4
S6 edge PROTECTIVE COVER 1
S6 S VIEW COVER 4
S6 FLIP WALLET 10

V predajniach sa súťaží o modely Samsung Galaxy S6 s pamäťou 32 GB.

Samsung-Galaxy-S6-blue

Varianty prevedení

  • S6 32 GB – biela, čierna, modrá
  • S6 64 GB – biela, čierna, zlatá
  • S6 128 GB – čierna
  • S6 edge 32 GB – biela, čierna
  • S6 edge 64 GB – biela, čierna, zlatá
  • S6 edge 128 GB – čierna, zelená

* Biely a čierny variant budú v predaji od 17. apríla. Modrý, zelený a zlatý variant budú postupne dostupné do začiatku mája.

Odporúčané maloobchodné ceny smartfónov Samsung Galaxy S6 a GALAXY S6 edge vrátane DPH sú pre slovenský trh nasledovné:

32 GB 64 GB 128 GB
Galaxy S6 699 € 799 € 899 €
Galaxy S6 edge 849 € 949 € 1 049 €
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , , .
Samsung-Galaxy-S6-blue