HTC Desire 526G Dual Sim

07. 04. 2015 o 6:05
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

HTC odhalilo nový model strednej triedy HTC Desire 526G Dual SIM, ktorý užívateľom umožní bezproblémový multitasking, plynulé prehliadanie webu a jednoduchú tvorbu videa. Novinka prichádza s ergonomickým, elegantným dizajnom, výkonným štvorjadrovým procesorom a nechýba jej ani kvalitný fotoaparát.

„Nový model z rodiny HTC Desire kombinuje svieži dvojfarebný dizajn a širokú paletu nástrojov pre tvorbu vizuálneho obsahu. HTC Desire 526G Dual SIM je ideálnou voľbou pre milovníkov zábavy, ktorí hľadajú smartfón s pokročilými funkciami a oslnivým dizajnom,“

hovorí Jan Černo z českého zastúpenia HTC.

Skvelý výkon zaručený

HTC Desire 526G Dual SIM so štvorjadrovým procesorom taktovaným na 1,3 GHz si poradí so všetkými médiami, či už sa bavíte tvorením fotiek a selfies, alebo od telefónu očakávate okamžitú odozvu a verné podanie farieb pri surfovaní na webe vďaka 4,7″ QHD displeju. Novinka ponúka dostatok výkonu pre hranie náročných hier, sledovanie videí a samozrejme tiež jednoduché prepínanie medzi spustenými úlohami.

HTC Desire 526G Dual Sim

Súčasťou HTC Desire 526G Dual SIM je tiež domovská obrazovka HTC BlinkFeed, na ktorej môžu používatelia sledovať najzaujímavejšie obsah zo sociálnych sietí a ďalších obľúbených spravodajských kanálov. Nový režim Offline Reading navyše umožňuje čítanie článkov predtým stiahnutých cez WiFi aj na cestách, a tak nie je potrebné plytvať vlastným dátovým balíčkom.

Video Highlights: Život v pohybe

Nový HTC Desire vie automaticky premeniť vaše obrázky a videá v kompiláciu vašich najlepších momentov v profesionálnej kvalite. Vyberte fotky nasnímané zadným 8-megapixelovým alebo predným dvojmegapixelovým fotoaparátom, poskladajte ich v ľubovoľnom poradí, zvoľte hudobný podklad a efekty a výslednú sekvenciu zdieľajte s rodinou a priateľmi na sociálnych sieťach.

HTC Desire 526G Dual Sim

Dostupnosť

HTC Desire 526G Dual SIM bude na Slovensku dostupný od tohto týždňa u vybraných predajcov za 168 eur. Novinka sa v obchodoch objaví v farebných variantoch Stealth Black a Terra White/Glacier Blue.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , , , .
HTC Desire 526G Dual Sim