Cestujte naľahko s novými fotoaparátmi od Sony

20. 04. 2015 o 16:52

Noste menej, foťte viac! Sony prináša dva nové cestovateľské fotoaparáty, ktoré vám toto leto zaručia výborné dovolenkové fotografie. Najkompaktnejšie fotoaparáty vo svojej triede Cyber-shot DSC-HX90 a DSC-WX500 sú konštruované pre jednoduchosť používania s vysokou kvalitou fotografií.

Oba fotoaparáty disponujú optikou ZEISS Vario-Sonnar T*, 30 násobným zoomom a senzorom Exmor R CMOS s rozlíšením 18.2mp či BIONZ X procesor.

Pre tradičného fotografa je tu HX90 s vysúvacím hľadáčikom OLED a kontrolným prstencom, ktorým sa ovláda zoom alebo ostrenie. HX90 s ergonomickým úchopom sa pohodlne ovláda v každej situácií. Pre fotografov, ktorí chcú mať dokonalé selfies majú fotoaparáty HX90 aj WX500 180 stupňovú vyklápateľnú LCD obrazovku.

Sony Wx500

Napriek vreckovej veľkosti ponúkajú HX90 a WX500 profesionálnu stabilizáciu obrazu v piatich osiach, ktorá zabraňuje rozmazávaniu obrazu pri natáčaní videa.

Objektív ZEISS Vario-Sonnar T* s 30 násobným optickým zoomom alebo 60 násobným Clear Image zoomom garantuje ostrý a nabrúsený obraz či dokonale stabilizované Full HD videá. Senzor Exmor RTM CMOS s rozlíšením 18.2mp a procesorom BIONZ X™ sa stará o verné zobrazenie aj tých najjemnejších detailov, či už na slnečných plážach či v tmavších interiéroch.

Fotografovanie s HX90/HX90V je skutočnou radosťou a to aj vďaka hľadáčiku OLED Tru-finder. Fotografie sú čistejšie, farebnejšie a kontrastnejšie. Retušovanie už tiež nie je žiadny problém s novými funkciami Photo Creativity a Beauty Effect. Algoritmus rýchleho rozoznávania objektov navyše uľahčuje automatické ostrenie.

Fotoaparát má aj vstavaný blesk pre zjednodušenie fotografovania v zlých svetelných podmienkach. Zdieľanie fotografií cez Wi-Fi a NFC je pri fotoaparátoch Sony samozrejmosťou.

Cyber-shot HX90V

Sony Cyber-shot™ HX90V využíva oproti HX90 funkciu GPS, ktorá automaticky zaznamenáva vašu polohu počas fotografovania či natáčania videa.

Obal LCJ-HWA

Dostupný v čiernej, hnedej alebo bledohnedej farbe. Koženkové telo obalu LCJ-HWA ochráni fotoaparát  a funkčný dizajn zase umožní fotografovať či upravovať uhol displeja bez toho, aby ste museli fotoaparát z puzdra vytiahnuť.

Sony Hx90

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Foto a video | Značky , , .
Sony Hx90