Ako vyzerajú inteligentné hodinky Huawei Watch

06. 04. 2015 o 11:00
Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk

Ako prvé inteligentné hodinky v rodine nositeľnej elektroniky Huawei Consumer BG, majú Huawei Watch 1,4 palcový dotykový displej AMOLED, sú odolné proti poškriabaniu a vode a majú klasický kruhový dizajn s priemerom 42 mm, ktorý je nadčasový.

Huawei Watch

Hodinky navrhol tím skúsených dizajnérov, ktorý má za sebou už celý rad módnych i nadčasových hodiniek a ich dizajn tak na prvý pohľad zaujme pozornosťou na detaily. Precízne spracované telo hodiniek je kryté zafírovým sklíčkom a je vyrobené z nerezovej ocele 316L kovanej za studena, ktoré je možné bežne vidieť iba u luxusných hodiniek.

Hodinky Huawei Watch fungujú na operačnom systéme Android Wear a disponujú tak radom funkcií sledovania zdravotného stavu, majú zabudovaný zdokonalený senzor tepovej frekvencie, šesťosí senzor pohybu, barometer a zabudovaný mikrofón.

Huawei Watch

Pri spárovaní so smartfónom s OS Android 4.3 a vyšším, umožňujúcim Huawei Watch užívateľom ľahké prijímanie SMS a emailov, kalendár, aplikácie a upozornenie na prichádzajúce hovory. Šesťosí senzor pohybu umožňuje tiež automaticky sledovať a zaznamenávať, či užívateľ ide, beží, ide na bicykli, je na turistike alebo spí.

Hodinky majú jasný 1,4 palcový displej AMOLED s rozlíšením 400 x 400 bodov a jemnosťou 286 ppi a kontrastným pomerom 10 000 : 1 a sú to teda hodinky s najjasnejším displejom so systémom Android Wear na svete. Dotykové krycie zafírové sklíčko funguje dokonca i pri dotyku v rukaviciach alebo mokrou rukou.

Huawei Watch

Hodinky umožňujú zladenie sa s osobným vkusom majiteľky či majiteľa. Na výber tak bude viac než 40 jedinečných ciferníkov od klasických až po digitálne vrátane dizajnu trackerov, ktoré zobrazujú zdravotné dáta ako množstvo spálených kalórií, počet krokov atď.

Huawei Watch sa dodávajú v troch štýlových farbách: zlaté, strieborné a čierne a tiež s celým radom remienkov z rôznych materiálov a v rôznom prevedení.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Wearables | Značky , , , , , , .
Huawei Watch