Acer predstavil svoj najnovší 11″ notebook Aspire R 11

23. 04. 2015 o 21:31
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Spoločnosť Acer dnes predstavila najmenší prírastok do rodiny konvertibilných notebookov – Aspire R 11 s 11,6 “displejom.

Tento kompaktný notebook sa hodí do väčšiny stiesnených priestorov vďaka unikátne navrhnutým 360° pántom, ktoré umožňujú plynulé prechádzanie medzi štyrmi režimami používania. Aspire R 11 sa tak hodí nielen pre zdieľanie a konzumácii obsahu, ale aj pre jeho tvorbu.

Až osemhodinová výdrž na batériu prináša užívateľom možnosť pracovať na cestách po celý pracovný deň.

Aspire R 11 je opatrený povrchom s textúrou pripomínajúcou tkaninu a jeho spodná strana je odolná voči poškriabaniu a poskytuje pevný úchop.

Aspire R 11 je k dispozícii v modrom prevedení Sky Blue alebo bielom Cloud White s ostrým a jasným dotykovým 11,6 “HD displejom s technológiou Zero Air Gap.

acer aspire R 11

Aspire R 11 je poháňaný procesorom Intel® Pentium® s grafikou Intel HD ® Graphics a možno ho osadiť až 8 GB systémovej pamäte DDR3L a až 1TB pevným diskom. Má webovú kameru Acer Crystal Eye HD, čítačku kariet SD ™, porty USB 3.0 aj USB 2.0

Unikátne navrhnuté 360° pánty umožňujú notebooku Aspire R 11 plynulo prechádzať medzi režimom “notebook” pre produktívnu prácu, “tablet” pre zdieľanie informácií a ľahké hranie hier, režimom “displej” s ktorým si viac vychutnáte filmy a videá z väčšej diaľky a režimom “stan” pre použitie v stiesnených priestoroch.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Notebooky | Značky , , , .
acer aspire R 11