iRig Mic Cast smerový mikrofón pre iPhone a iPad (video recenzia)

11. 03. 2015 o 18:16
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Robíte si pomocou svojho iPhonu a iPadu hlasové poznámky alebo komentujete Vami natáčané videá? Tak smerový mikrofón iRig Mic Cast bude pre Vás príslušenstvo, na ktoré nedáte dopustiť.

V balení okrem mikrofónu nájdete aj malý stojan pre iPhone ale dá sa použiť aj na iPad. Okrem toho sa v balení nachádza návod a katalóg s produktami a aplikáciami ponúkanými spoločnosťou IK Multimedia. Externý mikrofón iRig Mic Cast je vyrobený celý z plastu ale kvalita spracovania je na vysokej úrovni. K mikrofónu si viete pripojiť aj slúchadlá, aby ste si mohli prehrávať nahrávky bez odpojenia mikrofónu od zariadenia.

iRig Mic Cast

iRig Mic Cast má oproti vstavanému mikrofónu v iPhone a iPade tú výhodu, že zachytí Váš hlas aj z väčšej vzdialenosti. Na to slúži na prednej strane posuvník, ktorým si viete prepnúť nahrávanie do vzdialenosti 30 cm (LO) a vzdialenosti nad 30 cm (HI). Ale treba dávať pozor ako máte mikrofón natočený, nakoľko sa jedná o smerový mikrofón, musíte ho mať natočený vždy stranou kde je názov mikrofónu k sebe. Mikrofón čiastočne potláča šum a nahratý hlas nie je taký plechový ako pri vstavanom mikrofóne.

iRig Mic Cast som zakúpil v nemenovanom internetovom obchode so zeleným panáčikom, ale jeho dokonalú a funkčnú kópiu za tretinovú cenu nájdete aj na nasledovnom linku: Mic Cast.

Hodnotenie produktu a všetko podstatné o iRig Mic Cast nájdete vo video recenzii nižšie. Ak sa Vám recenzia bude páčiť, tak jej dajte lajk a budem rád ak sa prihlásite na odber nášho YouTube kanálu pda.sk.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
iRig Mic Cast smerový mikrofón pre iPhone a iPad