Nová aplikácia MHD pre inteligentné hodinky Samsung Gear

21. 01. 2015 o 23:44
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Inteligentné hodinky značky Samsung spoľahlivo prevedú svojich majiteľov mestskou hromadnou dopravou v Bratislave, Košiciach či Plzni vďaka doteraz prvej aplikácii pre spoje MHD. Rozširovanie o ďalšie české a slovenské mestá je v plnom prúde.

Spoločnosť Samsung obohacuje svoje inteligentné hodinky Gear o ďalšiu funkciu. Nová aplikácia MHD pre Gear umožňuje offline vyhľadanie najbližšej zastávky MHD podľa GPS, optimálne vypočítať trasu do cieľa a odchody spojov aj s prestupom, zobrazuje aktuálne informácie a naviguje používateľa do cieľa.

Aplikacia MHD pre Gear

V súčasnosti poskytuje informácie o MHD vo veľkých českých i slovenských mestách. K Prahe, Brnu, Plzni, Bratislave, Košiciam či Banskej Bystrici čoskoro pribudnú Ostrava, Hradec Králové, Zvolen a ďalšie väčšie české i slovenské mestá. Za vývojom aplikácie MHD pre Gear stojí slovenská spoločnosť Casperise.

Aplikácia MHD pre Gear je kompatibilná s modelmi Gear, Gear 2, Gear 2 Neo a Gear S. Užívatelia si ju môžu zadarmo stiahnuť cez obchod Samsung Gear Apps, ktorý nájdu v spárovanom mobilnom prístroji.

div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Aplikácie | Značky , , , , .
aplikacia MHD pre Gear