Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2 – unboxing (video recenzia)

25. 12. 2014 o 19:18
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

V redakcii pda.sk máme na 14 dní zapožičaný štýlový smartfón Lenovo VIBE X2, ktorý patrí spolu s VIBE Z2 a VIBE Z2 Pro medzi to najlepšie čo aktuálne Lenovo na trhu so smartfónmi ponúka. Keďže máme smartfón zapožičaný na dlhšiu dobu ako je štandard, tak na pda.sk budú 3 recenzie aj s videom.

V dnešnej prvej recenzii, teda skôr video recenzii, sa nebudem veľmi rozpisovať, nakoľko pôjde len o prvé dotyky s týmto štýlovým smartfónom, ktorý sa dá kúpiť v troch farbách, a to v zlatej, červenej a bielej. Vďaka týmto trom farebným kombináciám môžete vyjadriť svoju individualitu, nakoľko žiadny iný výrobca vám neponúkne viacvrstvový farebný dizajn smartfónov. Všetky farebné kombinácie si môžete pozrieť na stránkach nášho partnera ThinkPro.sk – Lenovo špecialista, ktorý nám smartfón zapožičal na testovanie.

Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2

Nám do redakcie prišiel smartfón v bielej farbe, teda v kombinácii farieb: biela, strieborná a tmavá šedá. Mne na začiatku bočné hrany pripomínali cukríky lekorky a zdalo sa mi to dosť decké. Ale čím dlhšie smartfón používam, tak sa mi to čím ďalej tým viac páči a keď položíte smartfón v kaviarni na stôl, tak prísediaci naň okamžite reagujú (teda ak ho nemáte v púzdre).

Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2_1

Samotná krabička, v ktorej smartfón prišiel, je sama o sebe štýlová ako samotný smartfón. Je ladená do farebnej kombinácie, ktorú si zvolíte a po tom, čo vyvlečiete vrchný papierový kryt, tak sa na boku krabičky objavia dva šuplíky vo farebnej kombinácii smartfónu. Čo sa v ktorom šuplíku skrýva si pozrite vo video recenzii. Budete milo prekvapení, lebo je to viac ako štandard a od spoločnosti Lenovo je to skvelý ťah.

Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2_2

V druhej recenzii sa už rozpíšem viac a povieme si v nej viac o hardvérovej a softvérovej výbave smartfónu VIBE X2 a tiež o funkcionalite. Nájdete v nej aj viac fotiek a samozrejme nebude chýbať ani video recenzia, ktorú nájdete už o pár dní aj na našom YouTube kanály pda.sk. Následne v tretej recenzii sa zameriam na to, ako Lenovo VIBE X2 fotí a natáča video, lebo disponuje 13 Mpx zadným fotoaparátom, takže nebudú chýbať ani fotografie a videá urobené týmto smartfónom.

Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2_3

Poďme teda na to a pozrite si moju prvú video recenziu Lenovo VIBE X2 – unboxing. Ak sa vám bude páčiť, tak dajte pod videom na YouTube palec hore. Ak nie, tak mi dajte dole pod videom do komentára vedieť, aby som sa mohol zlepšiť a pridávať video recenzie, ktoré sa budú väčšine páčiť. Ďakujem.

Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2_4

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Štýlový smartfón Lenovo VIBE X2 - unboxing (video recenzia)