ZUNO prichádza s aplikáciou pre Windows Phone

05. 11. 2014 o 0:01
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Online banka ZUNO, jediná banka bez fyzických pobočiek na Slovensku a v Českej republike, sprístupňuje svoju mobilnú aplikáciu aj pre Windows Phone 8.1.

Aplikácia ZUNO pre Windows Phone bude ponúkať väčšinu funkcií, s ktorými sa užívatelia stretávajú pri používaní operačných systémov iOS a Android. Nová aplikácia pre Windows phone bude okrem bežných funkcionalít ponúkať aj tieto možnosti:

  • kompletný finančný prehľad vďaka grafu zostatkov za posledných 12 mesiacov
  • možnosť spravovania kariet a kreditiek prostredníctvom blokácie a nastavovania limitov
  • neustály prehľad finančných transakcií
  • založenie účtu odfotením občianskeho preukazu
  • lokátor bankomatov fungujúci na princípe GPS a kamery v telefóne

Mať banku vo vrecku je dnes už bežné. Klienti s iOS alebo Android platformami ju v ZUNO využívajú skoro dva roky. Považovali sme však za nevyhnutné obsiahnuť dnes všetky relevantné mobilné platformy a zabezpečiť tak aj užívateľom Windows phone komfort pri kontakte s nami. Dopyt po tejto aplikácii bol naozaj veľký a preto sme radi, že ju už môžu plnohodnotne využívať ,“

hovorí Peter Lakata, riaditeľ marketingu a obchodu v online banke ZUNO.


ZUNO aplikáciu si doteraz stiahlo 70 000 užívateľov a každý 8. klient ju využíva aktívne. Od začiatku roka 2014 vykonali klienti prostredníctvom mobilného bankovníctva ZUNO 250 000 transakcií v hodnote 56 miliónov eur.

Aplikáciu pre mobilné bankovníctvo sme od začiatku postavili na jednoduchosti, prehľadnosti a efektívnych nástrojoch, pretože to je zároveň podstatou online bankovníctva. Predpokladáme, že aj vďaka tomu sa ZUNO aplikácia teší veľkej obľube, veď len za rok 2014 stúpol počet jej užívateľov o 60 %,

hovorí Andrej Čársky, šéf vývoja a elektronického bankovníctva v ZUNO.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Aplikácie, Bleskovky | Značky , , , , .
Zuno