Microsoft prináša Office pre každého a všade

06. 11. 2014 o 19:21
Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk

Microsoft dnes urobil ďalší krok k tomu, aby produktivitu riešení Microsoft Office priniesol pre každého prostredníctvom nových Office aplikácií pre iPhone, iPad a preview aplikácie Office pre Android tablety.

Od dnešného dňa môžu používatelia iPhonov a Android tabletov profitovať z rovnakých funkcií, aké si doteraz užívali používatelia Office pre iPad. Odteraz bude mať skoro každý možnosť spraviť viac a ešte rýchlejšie. Tu sú detaily noviniek:

  • Nové aplikácie Office pre iPhone – Word, Excel a PowerPoint poskytujú rovnako prehľadné rozhranie ako na iPad optimalizované pre iPhone. Zákazníci si môžu stiahnuť nové aplikácie už dnes.
  • Aktualizované aplikácie Office pre iPad – Word, Excel a PowerPoint si zákazníci môžu už dnes stiahnuť.
  • Nový preview (náhľad) Office aplikácií pre Android tablety prináša produktivitu Word, Excel a PowerPoint používateľom Android tabletov. Zákazníci sa môžu registrovať pre stiahnutie preview verzie už dnes. Kompletný prístup budú mať začiatkom roku 2015.
  • Viac z Office pre každého. Počnúc dneškom si používatelia iPhone, iPad a Android zariadení môžu vytvárať a upravovať obsah Office. Odteraz môžu zákazníci urobiť s Office viac takmer na každom mobilnom zariadení a platforme.

Spoločnosť tiež prezentovala a rozšírila pohľad na nový „pre dotyk optimalizovaný“ Office pre Windows 10. Dodatočné detaily budú zverejnené neskôr.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Aplikácie, Bleskovky | Značky , , , , .
office 365