Lenovo suverénne vyhralo anketu Notebook roka 2014

25. 11. 2014 o 21:01
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

O víťazoch renomovanej ankety NOTEBOOK ROKA 2014TABLET ROKA 2014 svojimi hlasmi rozhodlo takmer 20 000 užívateľov. Hlasovanie prebiehalo prostredníctvom internetovej stránky www.notebookroka.sk v dňoch od 17.10. do 10.11.2014.

Oficiálne vyhlásenie výsledkov sa konalo 20. novembra v Art Hoteli Kaštieľ za účasti slovenských a českých zástupcov jednotlivých značiek, ako aj hostí riadiacich IT oddelenia spoločností z oblastí financií, stavebníctva, poisťovníctva a priemyslu.

V ankete si mohli užívatelia už po štvrtý krát zvoliť svojho favorita vo svete notebookov i tabletov a vyjadriť tak sympatie značkám, ktorých nominované zariadenia tvoria elitu toho najlepšieho a najnovšieho, čo aktuálne slovenský trh ponúka.

Štvrtý ročník ankety Notebook roka 2014 bol významný aj pre spoločnosť Lenovo, ktorá sa vďaka užívateľom umiestnila na štyroch zlatých a troch strieborných priečkach, vďaka čomu sa stala najoceňovanejšou značkou celej ankety.

Lenovo vyhráva

Spoločnosť Lenovo sa na 1.mieste umiestnila až v štyroch kategóriách. Ocenenie v kategórii  TOP ULTRABOOK získal profesionálny notebook ThinkPad X1 Carbon, ktorý je vďaka konštrukcii z uhlíkových vlákien zároveň odolný a plný prémiových funkcií.

V kategórii TOP 2v1 získal prvenstvo viacrežimový ultrabook YOGA 2 Pro, ktorý je inšpirovaný technológiou Intel®. Jeho displej so supervysokým rozlíšením QHD+ sa otáča o 360 stupňov a ponúka 4 rôzne režimy používania: Notebook, Tablet, Stojan a Stan.

Ocenenie TOP MULTIMEDIÁLNY NOTEBOOK získal prenosný výkonný herný notebook Y50-70. Notebook poskytuje výnimočný zážitok z hrania hier a multimédií. Disponuje displejom s rozlíšením Ultra HD, výkonnou grafikou a prémiovým zvukom.

Ocenenie TOP EKONOMICKÝ NOTEBOOK získal štýlový multimediálny notebook Z50-70 vhodný na zábavu a multimédiá. Vďaka integrovanej jednotke na prehrávanie diskov DVD je vynikajúcim spoločníkom pri počúvaní hudby a sledovaní filmov, zatiaľ čo zvuková technológia Dolby® a voliteľný displej s rozlíšením Full HD poskytujú živý audiovizuálny zážitok.

Lenovo boduje aj na druhom mieste

Lenovo sa môže pochváliť aj 2.miestom a to hneď v troch kategóriách. Cenu za TOP PRESS NOTEBOOK získal prispôsobiteľný viacrežimový notebook YOGA 3 Pro. Vďaka novému extra odolnému pántu, inšpirovanému náramkom hodiniek, je YOGA 3 Pro výrazne tenší a ľahší ako jeho predchodcovia. Potrebám užívateľov sa prispôsobí so štyrmi režimami použitia: Notebook, Stojan, Stan a Tablet. Je plný špičkových technológií a vďaka softvéru Harmony sa prispôsobí voľbám a preferenciám užívateľov.

Druhé miesto v kategórii TOP PROFESIONÁLNY NOTEBOOK získal výkonný ultrabook ThinkPad T440s, ktorý sa vyznačuje prvotriednymi vlastnosťami, ako napríklad 4. generáciou procesorov Intel® Core™ a dotykovým ovládaním.

Ani YOGA Tablet 2 10“ neodišiel bez ceny – krásne strieborné umiestnenie získal v kategórii TOP OSOBNÝ TABLET. Charakterizujú ho nielen štvorica rôznych režimov, ako je Držanie, Naklonenie, Stojan a Zavesenie, ale potrebám užívateľov sa prispôsobí aj vďaka inteligentnému procesoru, bohatému zvuku, rýchlemu pripojeniu na WiFi a impozantnej výdrži batérie.

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Notebooky | Značky , , , , .
LenovoThinkPad