Ak sa budete snažiť, váš iPhone 6 Plus neochráni ani kvalitné, ochranné púzdro

04. 11. 2014 o 4:11

Na sociálnych sietiach vznikla zaujímavá diskusia o tom, či je možné ohnúť iphone 6 plus v prípade, že je chránený púzdrom. iPhone 6 plus sa vraj ohýbal vo vrecku. Ako dôkaz malo poslúžiť napríklad video, kde iPhone 6 plus ohol človek vo vlastných rukách.

Otázne ale je, či je možné vyvinúť rovnakú silu a tlak na zariadenie aj v prípade, ak na ňom napríklad sedíte a pritom ho máte vo vrecku svojich nohavíc.

Nasledujúci test dokazuje, že to možné nie je (v prípade, ak ho chránite púzdrom). V niekoľkých prípadoch zariadenie obstálo bez akéhokoľvek poškodenia. iPhone 6 plus ale nevydržal nápor v rukách muža, ktorý ho dokázal aj v ochrannom púzdre predsa len trocha ohnúť. Ohnutie ale bolo minimálne a nedošlo k žiadnemu funkčnému poškodeniu zariadenia.

Skúsme sa ale zamyslieť, koľko percent bežných užívateľov by testovalo takúto odolnosť svojho nového iPhonu 6 Plus. Môžme teda spokojne tvrdiť, že pri bežnom užívaní a nosení telefónu vo vrecku nohavíc sa nemôže nič stať? Možno! Vzniká totiž ďalšia diskusia… iPhone 6 Plus možno vydržal niekoľko sekundový test na videu. Vydržal by ale dlhodobé testovanie? Je iPhone 6 Plus vyrobený z nekvalitných materiálov? Na tieto otázky už ale odpovie len čas a testovanie reálnych zákazníkov v praxi.

Aktuálna cena Apple iPhone 6 Plus 16GB v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, ) Snáď doba ohýbania, lámania, ničenia nového modelu smartfónu od spoločnosti Apple je už na svojom konci a vrátime sa k nej až s ďalším následovníkom tohto zaujímavého zariadenia.  Užite si video. 

Ešte nemáte ochranné púzdro pre svoj iPhone 6 Plus?  Aktuálna cena Púzdro Ballistic Tough Jacket Maxx Series Apple iPhone 6 Plus čierne v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk)

Mlsajte zdravo - susenemaso.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Mobily | Značky , , , , .
iphone 6 plus