Adonit stylus Jot Script Evernote Edition – poznámky elektronicky

01. 11. 2014 o 13:26
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

V dnešnej recenzii si predstavíme stylus Jot Script Evernote Edition od spoločnosti Adonit. Je to stylus s najtenším kovovým hrotom a kovovým telom, ktorý sa mi dostal do ruky. Hrot stylusu Jot Script má len 1,9 milimetra.

Väčšina všetkých stylusov má hrot buď z gumy alebo plastovú plôšku s priemerom okolo 6 milimetrov. Preto ma Adonit stylus Jot Script Evernote Edition zaujal, nakoľko jeho hrot je predurčený hlavne na písanie poznámok, o čom vypovedá už svojím názvom. Evernote je podľa môjho názoru jednoznačne jedna z najlepších aplikácií na robenie poznámok a správu rôznych dokumentov.

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition

Dizajn, kvalita materiálov a celkové prevedenie stylusu je na vynikajúcej úrovni. Stylus je perfektne vyvážený a píše sa s ním ako s dobrým gulôčkovým perom. Pri zvolení vhodnej aplikácie je odozva písania veľmi slušná. Na presnosť a citlivosť pera S Pen dodávaným k smartfónom Samsung GALAXY Note 3 a GALAXY Note 4 to ešte nemá, ale to bude skôr technológiou displeja ako stylusu. V tomto je Samsung oproti Apple a Adonitu popredu.

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition - spodok

Technológia pixelpoint umožnila zmenšiť hrot na spomínaných 1,9 milimetra a vytvorila tak prvý digitálny stylus, ktorý využíva prepojenie s iPadom pomocou Bluetooth 4.0. Stylus Jot Script Edition je napájaný tužkovou batériou typ AAA.

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition - tlačítko

Na zapnutie stylusu je v strede tlačítko, ktoré po stlačení aktivuje Bluetooth. Opätovným dlhším stlačením tlačítka Bluetooth vypnete. Takže ak ho chcete používať s iPadom, tak musíte mať na iPade zapnutý Bluetooth. iPad vám stylus nepridá ako ďalšie zariadenie, ale automaticky po zapnutí Bluetooth si stylus zdetekuje. Aplikácie určené na prácu so stylusom vás o pripojení a odpojení stylusu budú informovať.

Adonit stylus Jot Script Evernote Edition - vrch

Nižšie sme pre vás pripravili detailnú 12 minútovú video recenziu, v ktorej si stylus Adonit Jot Script Evernote Edition opíšeme a predvedieme si jeho funkčnosť s dvomi aplikáciami Penultimate a Noteshelf, ktoré výrobca odporúča so stylusom používať. Aplikáciu Penultimate a Noteshelf si stiahnete z App Storu. Preto sa tu nebudem obšírne rozpisovať, lebo lepšie ako čítať je si to pozrieť.

Ak sa vám video recenzia bude páčiť, tak nám dajte palec hore, prípadne sa prihláste na odber nášho YouTube kanálu wwwPDAsk, kde budeme pridávať ďalšie naše video recenzie.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Adonit stylus Jot Script Evernote Edition - poznámky elektronicky