Robte hudbu s Novation Launchpad app

04. 10. 2014 o 18:36
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Bloger Branislav Rác mi dal tip na jednu aplikáciu na hudbu. Pôvodne som ju chcel vyskúšať, či by sa s ňou nedali urobiť hudobné podmazy do videí. Ale aplikácia ma doslova ohúrila a preto sa s vami o ňu rád podelím. Veď pomocou nej môžete robiť hudbu ala Majk Spirit ;-). A o akej aplikácii to tu vlastne hovorím? Ide o aplikáciu Novation Launchpad.

Launchpad po spustení

Dnes tu nečakajte veľa textu, lebo ide o hudobnú aplikáciu, ktorá je v podstate veľmi jednoduchá na ovládanie. Dnes to bude hlavne o hudbe vo videách a obrázkoch, ktoré vám povedia všetko podstatné, čo potrebujete vedieť. A potom to už bude len na vašom čase a skúšaní. Za hodinu skúšania budete mať aplikáciu dokonale zvládnutú a môžete začať robiť vlastnú hudbu. A ak sa vám podarí niečo, čo stojí za vypočutie, tak dúfam, že na mňa nezabudnete a pochválite sa dole v komentároch. Niektoré vaše skladby zverejníme na našich sociálnych sietiach.

Launchpad hudobný žáner bubny a basy

Launchpad App je vytvorená špeciálne pre iPad. Podporuje iOS 6, iOS 7 a vyššie. V osekanej forme si ju môžete stiahnuť aj do vášho iPhonu. V prípade iPhonu nebudete môcť do aplikácie importovať vlastné zvuky. Je to aplikácia, ktorá vám umožní nahrávať a zdieľať hudbu okamžite jednoducho tým, že spúšťate a miešate zvuky na mriežke 8×6 vášho displeja na iPade. Máte tak k dispozícii až 8 časových slučiek.

Launchpad otáznik

Tu nájdete podrobný popis, čo ktoré tlačidlo znamená a čo sa pod ktorým tlačidlom skrýva.

Launchpad zoznam nahrávokLaunchpad zdieľanie

Na obrázku vľavo vidíte, kde máte uložené svoje nahraté skladby. Po kliknutí na skladbu uvidíte to čo je na obrázku vpravo. Je tam možnosť prehrania skladby a tiež možnosť zdieľať ju do služby Dropbox, SoundCloud alebo ju odoslať na e-mail.

div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Robte hudbu s Novation Launchpad app