HTC Desire EYE pre najlepšie selfie

09. 10. 2014 o 18:38
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

HTC predstavuje nový najvyšší model svojho radu Desire, ktorému prisúdil nečíselné označenie HTC Desire EYE.

Novinka ponúkne bezkonkurenčný predný fotoaparát spolupracujúci so softvérom, ktorý vás zachytí v najlepšej podobe. Rovnako ako predný fotoaparát, aj ten zadný sa môže pochváliť 13 megapixelmi a nechýba mu funkcia ako priblíženie či orez.

Plne vyhovie všetkým, ktorí radi fotia a natáčajú seba i svoje okolie. BSI senzory zaisťujú dokonale ostré snímky aj v nedokonalých svetelných podmienkach a vďaka dvojitému blesku u oboch fotoaparátov už nie je potrebné obávať sa ani tmy. Pre fotenie je k dispozícii tiež dedikované dvojfázové tlačidlo spúšte, ktoré umožňuje pohodlné zaostrenie a vyfoteniu jednou rukou.

Trojica dedikovaných mikrofónov zaručuje kvalitné snímanie hlasu, ktorý bude vždy čistý, a to za akýchkoľvek okolností. HTC Desire EYE tiež poslúži ako perfektný multimediálny partner, a to vďaka technológii HTC BoomSound a 5,2-palcovému Full HD displeju.

Odvážny dvojfarebný a vodotesný unibody dizajn je nielen slušivý, ale zároveň praktický. S novým softvérom HTC Eye Experience, šikovnou aplikáciou Zoe, procesorom Qualcom Snapdragon 801 a rýchlym 4G pripojením je úprava a zdieľanie získaných záznamov plynulejšie a jednoduchšie.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , .
HTC Desire Eye